Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 22.07.2019 20:00
  • Son Güncelleme: 23.07.2019 00:20

izle |

ekranlarında pazartesi günü saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan dizisi yeni bölümüyle nefes kesecek. Yeni bölümde Sezgin ve Elvan, kötü sona engel olmak için onları barıştırmaya çalışırken bunun pek de kolay olmayacağını fark ediyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Pazartesi akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Canevim yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. İzleyiciler yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyor. Yeni bölümde Taylan'ın tüm davetliler önünde saldırıya uğraması, üstüne üstlük durumdan çok da rahatsız görünmemesi Feryal için bardağı taşıran son damla oluyor. Canevim 8. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

CANEVİM 8. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vakfın davetinde yaşananlardan sonra Ömer'in, Ceylan için aldığı evi satışa çıkarması her şeyin gerçekten bittiğini gösterir.

SEZGİN VE ELVAN NE YAPACAK?

Sezgin ve Elvan, kötü sona engel olmak için onları barıştırmaya çalışırken bunun pek de kolay olmayacağını fark edeceklerdir. Taylan'ın tüm davetliler önünde saldırıya uğraması, üstüne üstlük durumdan çok da rahatsız görünmemesi Feryal için bardağı taşıran son damla olur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.