Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 18.07.2019 19:56
  • Son Güncelleme: 18.07.2019 23:17

18 Temmuz ile 4. bölüm izle | ATV

Her perşembe 'nın sunumuyla ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan programı kısa sürede çok konuşulan programlardan birisi oldu. İzleyiciler programla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor. Birçok kişinin merakla beklediği Müge Anlı Güven Bana 4. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Haftaiçi her gün ile Tatlı Sert programıyla birçok olayı aydınlatan Müge Anlı, ATV'nin yeni programı ile izleyici karşısına çıkıyor. Müge Anlı'nın sunduğu program bu akşam 4. bölümüyle ekranlarda olacak. 4. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

GÜVEN BANA YARIŞMASININ FORMATI NEDİR?

Bu yarışmada kazanmak için bilmek yeterli değil, güvenmek ve güven vermek de gerekiyor.

Daha önce hiç tanışmamış iki yarışmacı stüdyoda 1 Milyon TL ödül için yarışıyor. Stüdyoya aileleriyle gelen yarışmacıların tek sınavı bilgi düzeyleri değil, güven düzeyleriyle de ilgili çünkü beraber verdikleri cevaplarla ortadaki para ödülü büyüyor.

Yarışmanın ilk dakikalarında yarışmacılar birbirlerine "Güven Bana" dediler ve bağlılıklarını dile getirdiler. Peki ya sonra? Para mı kazanacak, yoksa güven mi? Hırslara ne kadar gem vurulacak?

Kazanmak için güvenmeye güvendiğiniz için kaybetmeye hazır mısınız?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.