Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.07.2019 20:00
  • Son Güncelleme: 17.07.2019 00:17

. bölüm izle |

Salı akşamı saat 20.00'de ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Yeni bölümde Ali ise Sevda'nın sakladığı şeyin ne olduğunu öğrenememenin çaresizliğini yaşıyor. Peki, heyecan dolu bölümde neler olacak? seçeneği takvim.com.tr'de.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kimse Bilmez yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Yeni bölümde Pilot'un hapse girmesinden kendini sorumlu tutan Duygu, Pilot'a yakın ilgi gösteriyor. Kimse Bilmez 6. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

KİMSE BİLMEZ 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevda, babasının Ali'nin oğlunu öldürdüğü gerçeğiyle ne yapacağını bilemez. Sonunda çareyi sürpriz bir karar almakta bulur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.