Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 12.07.2019 19:30
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 12.07.2019 19:30
ABONE OL

ne zaman? merakla bekleniyor!

Cuma akşamları ATV ekranlarında bu sezon izleyicileri ekran başına kilitleyen Hercai dizisinin tekrar bölümleri ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Tekrar bölümlerini izleyen izleyiciler ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Peki, belli oldu mu? İşte diziye dair son detaylar...

Hercai 2. sezon ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarının kısa sürede gönüllere taht kuran dizisi Hercai'nin yeni sezonu izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Tekrar bölümleriyle Hercai yine izleyicileri ekran başına kilitliyor. Dizinin izleyicileri şimdi Hercai 2. sezon ne zaman başlayacak sorusuna yanıt bekliyor. Peki, Hercai yeni sezon tarihi belli oldu mu?

HERCAİ 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Reyting listesini alt üst eden Hercai dizisinin 2. sezonunun eylül ayının ortalarında başlaması bekleniyor. Yayıncı kuruluş tarafından yeni sezon ile ilgili açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak.

HERCAİ SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Bütün yaşananları açıklamak ve yeniden güvenini kazanmak için Reyyan'dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey'in müdahalesiyle karşılaşır.

Sonunda Reyyan'ın yerini öğrenen ve kızını sağ salim teslim almak isteyen Hazar ise Miran'la bir kere daha karşı karşıya gelir. Azat'ın, Gönül'ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin zarar görmemesi için doğru olduğunu düşündüğü kararı verir.

Diğer yandan Azat'la iş birliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca kontrolünü kaybetmemek adına son hamlesini yapar ama bu durum olayların hiç tahmin etmediği bir noktaya taşınmasına neden olur.

HERCAİ SEZON FİNALİ TÜM KİŞİLER KATEGORİSİNDE BİRİNCİ SIRADA!

Cuma akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Hercai'nin sezon finali, tüm Kişiler'de % 8,05 izlenme oranı ve % 23,95 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği Hercai'nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaştığı Hercai'nin sezon finaline Reyyan ile Miran'ın aşkı damga vurdu.