Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Televizyon
 • 12.07.2019 02:20
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 12.07.2019 02:20
ABONE OL

3. sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon oyuncuları kimler?

'in yeni sezonu milyonlarca izleyici tarafından merakla beklenmeye başlandı. La Casa De Papel'in 3. sezonunda yer alan isimlerde belli olmaya başladı. Peki, ne zaman başlayacak? La Casa De Papel yeni sezon oyuncuları kimlerdir?

La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak?

Dünyada milyonlarca izleyicisi bulunan La Casa De Papel'in yeni sezonuyla ilgili detaylar izleyicileri tarafından araştırılıyor. İzleyiciler La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Peki, La Casa De Papel yeni sezon oyuncuları kimler? İşte La Casa De Papel 3. sezona dair detaylar...

LA CASA DE PAPEL 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İzleyiciler tarafından merakla beklenen La Casa De Papel 3. sezon 1. bölüm tarihi açıklandı. La Casa De Papel 3. yeni sezon 19 Temmuz 2019 Cuma günü yayınlanacak.

YENİ KATILANLAR OYUNCULAR

Rodrigo de la Serna - Palermo

Luka Peros - Marsilya

Hovik Keuchkerian - Bogota

Itziar Ituno (Eski sezonlarda polis Raquel Murillo) - Lizbon

NELER OLACAK?

La Casa de Papel'in 2. sezon finalinde ekip Darphane'yi soymuş aldıkları paralar ile oradan kaçmışlardı. Yayınlanan yeni sezon fragmanında, ekip uluslararası sulara giriyor ve kaçmayı başarıyor. Ama en zor bölüm şimdi başlıyor. Paraların keyfini sürmeye başlayan ekip yeniden bir araya gelecek. Rio polislerin eline düşüyor. Ekip Rio'yu kurtarmak için toplanacak.

   LA CASA DE PAPEL KONUSU

   Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.