Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 08.07.2019 22:13
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 08.07.2019 22:13
ABONE OL

3. sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon 1. bölüm tarihi açıklandı mı?

Dünya genelinde milyonlarca izleyicisi bulunan 'in yeni sezonu izleyicileri tarafından büyük bir merakla araştırılıyor. 1. bölüm tarihi şu sıralar ilgiyle araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak? İşte merak edilen o sorunun yanıtı...

La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak?

La Casa De Papel'in yeni sezon yayın tarihi izleyicileri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Gerilimin sürekli tırmandığı Netflix'in heyecan dolu dizisi La Casa de Papel'in fragmanında Berlin karakterinin gösterilmesi büyük heyecan yaratmıştı. Peki, La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlayacak? La Casa De Papel 3. sezon 1. bölüm ne zaman? İşte cevabı...

LA CASA DE PAPEL 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İzleyiciler tarafından merakla beklenen La Casa De Papel 3. sezon 1. bölüm tarihi açıklandı. La Casa De Papel 3. yeni sezon 19 Temmuz 2019 Cuma günü yayınlanacak.

NELER OLACAK?

La Casa de Papel'in 2. sezon finalinde ekip Darphane'yi soymuş aldıkları paralar ile oradan kaçmışlardı. Yayınlanan yeni sezon fragmanında, ekip uluslararası sulara giriyor ve kaçmayı başarıyor. Ama en zor bölüm şimdi başlıyor. Paraların keyfini sürmeye başlayan ekip yeniden bir araya gelecek. Rio polislerin eline düşüyor. Ekip Rio'yu kurtarmak için toplanacak.

LA CASA DE PAPEL KONUSU

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.