Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 07.07.2019 19:06
  • Son Güncelleme: 07.07.2019 19:40

Yapımcısı açıkladı! '' 'de yayınlanacak

dizisinin devamı olan dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı merak edilen sorular arasında yer alıyordu. Diriliş Ertuğrul ve Diriliş Osman dizisinin yapımcısı dizinin hangi kanalda yayınlanacağını açıkladı. Diriliş Osman adlı yeni dizi ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Diriliş Osman dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı merak edilen sorular arasında yer alıyordu. Diriliş Ertuğrul ve Diriliş Osman dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ dizinin yeni sezonunun hangi kanalda yayınlanacağını açıkladı.

Diriliş Osman adlı yeni dizi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.