Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 25.06.2019 19:10
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 19:22

'da Ezgi ve Reyhan neden yok? Ezgi ve Reyhan neden ayrıldı?

Kanal D ekranlarının sevilen programı haftaiçi her gün izleyici karşısına çıkıyor. Bu haftaki bölümlerde Ezgi ve Reyhan'ın olmaması izleyicilerin dikkatini çekti. İzleyiciler merakla Gelinim Mutfakta'da Ezgi ve Reyhan neden yok sorusuna yanıt arıyor. İşte programa dair detaylar...

Gelinim Mutfakta'da ayrılık şoku!

Haftaiçi her gün saat 12.15'te Kanal D ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Gelinim Mutfakta'nın bu haftaki bölümlerinde Reyhan ve Ezgi'nin olmaması dikkat çekti. Bu nedenle programın izleyicileri büyük bir merakla Gelinim Mutfakta'da Ezgi ve Reyhan neden yok sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte izleyicilerin yanıt aradığı o sorunun cevabı...

GELİNİM MUTFAKTA'DA EZGİ VE REYHAN NEDEN YOK?

Gelinim Mutfakta'da Reyhan ve Ezgi ayrılığının ardından izleyiciler durumu merak etmeye başladı. Ezgi durumu "Talihsiz bir olay yaşadık. Oğlum havale geçirdi. İlk nöbetini evde kucağımda geçirdi. Benim için çok zordu. İkincisini müdahale edildikten beş saat sonra hastanede geçirdi. Çok şükür kalıcı bir hasar oluşmadı. O panikle erken müdahalede bulundum, bilmeyerek. Allah'ıma çok şükürler olsun. Şu an iyi gibiyiz, iyi olmaya çalışıyoruz. Sürekli gözetim altında tutuyoruz. Dikkat ediyoruz; yeniden, ateşi çıkmasın tekrardan bir nöbet yaşamayalım diye. İlaçlar kullanıyoruz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.