Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 24.06.2019 20:04
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 00:23

|

ekranlarının sevilen dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Ömer'in telefonundan gelen veda mesajı Ceylan'ı perişan ediyor. Peki, heyecan dolu bölümde neler olacak? seçeneği takvim.com.tr'de.

Pazartesi günleri saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan Canevim'in yeni bölümü için heyecan dorukta. Yeni bölümde neler olacağı izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Canevim 4. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

CANEVİM 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ömer'in telefonundan gelen veda mesajı Ceylan'ı perişan eder. Ömer'e bir türlü ulaşamaz. Ceylan, sevdiği adamın peşine düşerken, Taylan adım adım hedefine ilerlemenin keyfini sürer.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.