Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 25.06.2019 22:42
  • Son Güncelleme: 26.06.2019 01:58

46. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Can ve Sanem korkularıyla yüzleşiyor!

Salı akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. İzleyiciler yeni bölümün ardından . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte diziye dair merak edilen detaylar...

Star TV ekranlarında her hafta izleyiciyi ekran başına kilitleyen Erkenci Kuş'un yeni bölümünde heyecan doruktaydı. Yeni bölümde Can, Sanem'in boynunda evlilik yüzüğünü gördüğünde onun bir yıldır Can'ın aşkını boynunda taşımış olduğunu anlıyor. Şimdi izleyiciler Erkenci Kuş 46. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yeni bölümden ön izleme geldi.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can, Sanem'in boynunda evlilik yüzüğünü gördüğünde onun bir yıldır Can'ın aşkını boynunda taşımış olduğunu anlar. Can'ın gözleri doluyor ama Sanem sadece "ortak" olduklarını söylüyor, çünkü Can ne düşünür bilemiyor, korkuyor. Ve ortalık bu andan sonra kızışıyor. Sanem de boş durur mu, o da Can'ın canından değerli olan bandananın peşine düşüyor. Ve ikili birbirlerine aşklarını inkar ya da kabul edene kadar bu çılgınlık sürüp gidiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.