Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.06.2019 12:40
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.06.2019 12:40
ABONE OL

yeni sezon ne zaman başlayacak? Hercai 2. sezon tarihi belli oldu mu?

yeni sezon için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Atv'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hercai, 31 Mayıs'ta yayınlanan 12. bölümüyle ekranlara ara vermişti. Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir izleyici kitlesi kazanan Hercai'nin yeni sezon tarihi belli oldu mu? başlayacak?

Hercai yeni sezon ne zaman başlayacak?

ne zaman başlayacak? Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in paylaştığı Hercai dizisi 31 Mayıs'ta yayınlanan 12. bölümüyle sezon finali yaptı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kilitleyen Hercai'nin yeni sezon tarihi şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, başlaycak? Hercai 2. sezon tarihi belli oldu mu? İşte detaylar...

HERCAİ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Atv'de yayınlanan Hercai dizisinin 2. sezon tarihi için bekleyiş devame diyor. Dizinin yeni sezon tarihi henüz belli olmadı. 31 Mayıs'ta ekranlara ara veren dizinin 2019 Eylül ayında yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Yayıncı kuruluş tarafından yeni sezon ile ilgili açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak.

HERCAİ SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Bütün yaşananları açıklamak ve yeniden güvenini kazanmak için Reyyan'dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey'in müdahalesiyle karşılaşır. Sonunda Reyyan'ın yerini öğrenen ve kızını sağ salim teslim almak isteyen Hazar ise Miran'la bir kere daha karşı karşıya gelir. Azat'ın, Gönül'ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin zarar görmemesi için doğru olduğunu düşündüğü kararı verir. Diğer yandan Azat'la iş birliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca kontrolünü kaybetmemek adına son hamlesini yapar ama bu durum olayların hiç tahmin etmediği bir noktaya taşınmasına neden olur.

HERCAİ SEZON FİNALİ TÜM KİŞİLER KATEGORİSİNDE BİRİNCİ SIRADA!

Cuma akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Hercai'nin sezon finali, tüm Kişiler'de % 8,05 izlenme oranı ve % 23,95 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği Hercai'nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaştığı Hercai'nin sezon finaline Reyyan ile Miran'ın aşkı damga vurdu.

DÜNYA HERCAİ'Yİ KONUŞTU!

Hercai'nin 12. Bölüm etiketi #silbaştan, Twitter Türkiye listesinde 1. sıraya, Dünya listesinde ise 3. sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

SON BİR ŞANS...

Miran'ın aşkını gösterebilmek için Reyyan'dan sadece bir gün istiyorum senden, son bir şans dediği sahneyle başlayan bölüm, yine Miran'ın evlenme teklifi etmesiyle son buldu. Hikayenin başladığı, Reyyan'ın bir başına kaldığı, acısına dayanamayıp yaktığı kulübeyi yeniden yaptıran Miran, sil baştan yapıp, o sabahı hiç yaşanmamış saymayı, hikayelerine yeniden başlamayı teklif etti. Reyyan, Miran'ın bu hikayeyi sil baştan yazmasına izin verecek mi? sorusunun cevabı ise yeni sezonda yanıt bulacak.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ilgi gören dizi Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.