Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.06.2019 19:09
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.06.2019 19:09
ABONE OL

dizisinin oyuncuları kimler? Afilli Aşk konusu ne?

dizisi ilk bölümüyle geçen hafta Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmıştı. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Afili Aşk dizisinin yeni bölümü için bu akşam nefesler tutuldu. Şimdi izleyiciler Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimler sorusuna yanıt arıyor. Peki, Afilli Aşk konusu ne? İşte Afili Aşk dizisine dair detaylar...

Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimler?

Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Afili Aşk izleyicilerden tam not aldı. Diziyi ilgiyle takip edilen izleyiciler Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimlerdir sorusuna yanıt arıyor. Afili Aşk dizisine dair merak edilen detayları sizin için derledik.

AFİLİ AŞK DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afili Aşk'ın oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor;

Çağlar Ertuğrul (Kerem)

Burcu Özberk (Ayşe)

Altan Erkekli (Muhsin)

Benian Dönmez (Melahat)

Neşe Baykent (Yelda)

Taner Rumeli (Rıza)

Serkay Tütüncü (Volkan)

Asena Tuğal (Hülya)

Uğur Uzunel (Erkut)

Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda)

Yılmaz Kunt (Berk)

Ozan Dağgez (Samet)

Güzide Arslan (Gonca)

Beril Pozam (Nazmiye)

Umutcan Ütebay (Sabri)

Vural Ceylan (Kadir)

Banu İnan (Nermin)

Hira Su Yıldız (Buse)

AFİLİ AŞK KONUSU

Kerem, İstanbul'un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin'in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk'e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe'nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.