Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 18.06.2019 19:28
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.06.2019 19:28
ABONE OL

dizisinin oyuncuları kimlerdir? ne?

ATV ekranlarının yeni dizisi ikinci bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Şimdi izleyiciler merakla Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor sorusuna yanıt arıyor. Peki, ları kimler, konusu ne? İşte diziye dair merak edilen detaylar...

Salı akşamları saat 20.00'de ATV ekranlarında Kimse Bilmez dizisi izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Şimdi izleyiciler merakla Kimse Bilmez dizisi hakkındaki detayları araştırıyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çeken dizi ikinci bölümüyle ekranlara geliyor. Peki, Kimse Bilmez oyuncuları kimler? Kimse Bilmez dizisinin konusu ne? İşte diziye dair tüm detaylar...

KİMSE BİLMEZ OYUNCULARI KİMLER?

Kimse Bilmez dizisinin oyuncu kadrosunda Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

KİMSE BİLMEZ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır. Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir. Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya'dan para ister.

Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda'nın kaçışı Ali Hüroğlu'nun evinde sonlanır. Yaptığı iyiliklerle "Ali Hoca" olarak ünlenen Ali'nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar'ın, Sevda'dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Uygar'ın planlarında yüzünden, Ali'nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz. Öte yandan Sevda'nın Ali'ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda'yı Ali'ye imkansız kılmaktadır.