Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 18.06.2019 21:34
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.06.2019 21:36
ABONE OL

45. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Sanem ve Can için yeni bir dönem başlıyor!

Salı akşamları Star TV ekranlarında izleyiciyi ekran başına kilitleyen 'un yeni bölümünde nefesler tutuldu. Yeni bölümde Sanem'in Can'ın yanına gittiğini bilen Yiğit ise bunu hazmedemiyor. Şimdi izleyiciler . yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merakla beklenmeye başlandı. İzleyiciler Erkenci Kuş 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sanem ve Can teknedeler, sonsuz mavilikte yol alıyorlar. Sanem nereye gittiklerini bile bilmiyor; aslında Can'la beraber oldukları sürece nereye gittiklerinin bir önemi yok onun için, ama bunu söyleyebilecek cesareti de yok.

SANEM VE CAN İÇİN YENİ BİR DÖNEM

Can belki de bir yıl sonra ilk kez Sanem'e gerçek duygularını anlatabilme fırsatını yakalıyor sonunda, ikili uzun bir zaman sonra ilk defa birbirine kalbini açıyor; aşk bir kez daha zamanı durduruyor.

YİĞİT HAREKETE GEÇİYOR

Sanem'in Can'ın yanına gittiğini bilen Yiğit ise bunu hazmedemiyor, Sanem'i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazır. Yiğit'in planı ajansı karıştırıyor, tüm ekip hiç ummadıkları bir anda kendilerini gözaltında buluyor, yardımsa hiç beklemedikleri bir yerden geliyor.

EMRE, LEYLA İÇİN NE YAPACAK?

Emre, karısı ve kendisi için yeni bir başlangıç yapmayı çok istiyor. Ne iş olsa yapmaya hazır; ancak iş bulmak kolay değil. Ama her şey çok değişti, Emre artık eski Emre değil, Leyla için ne gerekirse yapar.

SANEM VE CAN ORTAK OLUYOR

Sanem ve Can için yeni bir devir başlıyor; artık ortak oldular. Peki ya aşk? Kalp çarpıntısı öyle birden bire boşlukta kaybolup gidebilir mi? Can Sanem'e bunu nasıl anlatacak?