Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 12.06.2019 17:31
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 12.06.2019 18:00
ABONE OL

Aşk-ı Memnu ne zaman, saat kaçta? Aşk-ı Memnu tekrar bölümü hangi kanalda?

Aşk-ı Memnu dizisi tekrar bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. 10 Haziran'da ilk bölümüyle yeniden yayınlanmaya başlayan Aşk-ı Memnu'nun ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlandığı merak ediliyor. Peki, Aşk-ı Memnu ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor? Aşk-ı Memnu tekrar bölümü hangi kanalda?

Aşk-ı Memnu tekrar bölümü hangi kanalda?

Aşk-ı Memnu hangi kanalda? İlk bölümü 2008 yılında yayınlanan ve 24 Haziran 2010 tarihinde final yapan Aşk-ı Memnu dizisi tekrar bölümleriyle yeniden ekranlara gelmeye başladı. 10 Haziran'da başlayan tekrar bölümlerinin hangi günler ve saat kaçta yayınlandığı merak ediliyor. Dillere destan bir yasak aşk ve çevresinde gelişen türlü olayların anlatıldığı Aşk-ı Memnu dizisi ne zaman, saat kaçta başlıyor? Aşk-ı Memnu tekrar bölümü hangi kanalda?

AŞK-I MEMNU SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Aşk-ı Memnu dizisi hafta içi her gün saat 16.45'te Kanal D'de izleyici karşısına çıkıyor.

Dillere destan bir yasak aşk ve çevresinde gelişen türlü olaylar...

AŞKI MEMNU OYUNCULARI

Beren Saat (Bihter)

Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül)

Nebahat Çehre (Firdevs)

Selçuk Yöntem (Adnan Ziyagil)

Zerrin Tekindor (Matmazel)

Hazal Kaya (Nihal Ziyagil)

Batuhan Karacakaya (Bülent Ziyagil)

Nur Fettahoğlu (Peyker)

İlker Kızmaz (Nihat Önal)

Baran Akbulut (Beşir)

Fatma Karanfil (Şayeste)

Rana Cabbar (Süleyman Efendi)

Zerrin Nişancı (Aynur)

Recep Aktuğ (Hilmi Önal)

Gülizar Irmak (Sevil)

Gülsen Tuncer (Arsen Ziyagil)

Evren Duyal (Nesrin)

Ufuk Kaplan (Kathia)

AŞK-I MEMNU'NUN KONUSU

Adnan, on bir yıl önce eşini kaybedince, sosyal hayattan uzaklaşıp köşküne çekilmiş, bütün ilgisini kızı Nihal ve oğlu Bülent'e vermiştir.

Aşkı arayan bir aşk hikayesi...

Adnan, on bir yıl önce eşini kaybedince, sosyal hayattan uzaklaşıp köşküne çekilmiş, bütün ilgisini kızı Nihal ve oğlu Bülent'e vermiştir. Aile yadigâri emektarları, çocukların yarı Fransız dadısı ve hamiliğini yaptığı uzak akraba çocuğu Behlül ile İstanbul'un en önemli yalılarından birinde yaşayan Adnan Bey, yine İstanbul'un tanınmış ailelerinden Melih Bey takımından Firdevs Hanım'ın kızı Bihter'le yıllar sonra tekrar karşılaştıktan sonra, unuttuğu duyguları yeniden hatırlamaya, kış ortasında baharı filizlendirmeye başlar.

Firdevs Hanım çok hırslı bir kadındır. Kızlarıyla rekabet halindedir. Kocasının ani ölümü bile onu cemiyet hayatından uzaklaştıramamış, her önemli davetin en dikkat çekici yüzü olmaya devam etmiştir.

Bihter babasının ölümünden sorumlu tuttuğu annesine kin duymakta ve Firdevs Hanım'ın kızı olarak anılmaktan büyük utanç duymaktadır. Yalnızlığın ve hüznün içinde Adnan Bey'le karşılaştığında onun güvenli elini tutar ve yeni hayatına doğru yürümeye başlar.

Öte yandan Firdevs Hanım için de Adnan Bey en cazip eş adayıdır. Onu elde etmeye çalışırken kızı Bihter'le yolları kesişir ve anne kız arasında yıllarca sürecek büyük bir çatışma başlar.

Bihter, Adnan Bey'in köşkünde huzuru, güveni, mutluluğu ararken, tutkuyla tanışır. Behlül ve Bihter birbirlerine doğru sürüklenirler. Yasak aşkları bu ailedeki herkesi ayrı ayrı etkileyecektir. Masumiyet, ihanet bulutlarıyla gölgelenir. Tutku ve aşk sadakati esir alır.