Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 12.06.2019 19:10
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 12.06.2019 22:37
ABONE OL

Afili Aşk oyuncuları kimler? Afili Aşk dizisinin konusu ne? İşte oyuncu kadrosu...

Bu akşam Kanal D ekranlarında yeni bir dizi daha başlıyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Afili Aşk dizisi şimdiden dikkat çekti. Peki, Afili Aşk oyuncuları kimler? Afili Aşk dizisinin konusu ne? İşte diziye dair merak edilen tüm detaylar...

Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimler?

Afili Aşk dizisi ilk bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Diziyi ekranlarda gören izleyiciler ise Afili Aşk dizisi hakkındaki detayları araştırıyor. Afili Aşk konusu ve oyuncu kadrosuyla şimdiden göz doldurdu. Peki, Afili Aşk dizisinin oyuncuları kimler? İşte Afilli Aşk dizisine dair merak edilenler...

AFİLİ AŞK OYUNCULARI

Afili Aşk dizisinin oyuncu kadrosu şu şekilde;

Çağlar Ertuğrul (Kerem)

Burcu Özberk (Ayşe)

Altan Erkekli (Muhsin)

Benian Dönmez (Melahat)

Neşe Baykent (Yelda)

Taner Rumeli (Rıza)

Serkay Tütüncü (Volkan)

Asena Tuğal (Hülya)

Uğur Uzunel (Erkut)

Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda)

Yılmaz Kunt (Berk)

Ozan Dağgez (Samet)

Güzide Arslan (Gonca)

Beril Pozam (Nazmiye)

Umutcan Ütebay (Sabri)

Vural Ceylan (Kadir)

Banu İnan (Nermin)

Hira Su Yıldız (Buse)

AFİLİ AŞK KONUSU

Kerem, İstanbul'un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin'in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk'e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe'nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.