Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 11.06.2019 19:50
  • Son Güncelleme: 11.06.2019 21:31

oyuncuları kimler? Kimse Bilmez dizisinin konusu ne?

Bu akşam ATV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. dizisi ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Diziyi ekranlarda gören izleyiciler şimdi merakla "ları kimler?" ve "Kimse Bilmez dizisinin konusu ne?" sorularına yanıt arıyor. İşte diziye dair detaylar...

Bu akşam saat 20.00'de ATV ekranlarında Kimse Bilmez dizisi ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Kimse Bilmez dizisi oyuncu kadrosu ve konusuyla şimdiden izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki, Kimse Bilmez oyuncuları kimler? Kimse Bilmez dizisinin konusu ne? İşte diziye dair tüm detaylar...

KİMSE BİLMEZ OYUNCULARI KİMLER?

Kimse Bilmez dizisinin oyuncu kadrosunda Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.