Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Televizyon
  • 24.05.2019 18:23
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.05.2019 18:49
ABONE OL

dizisi ne zaman final yapıyor? tarihi açıklandı mı?

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi yeni bölümleriyle cuma akşamı izleyici karşısına çıkıyor. Mayıs ayının ortalarına gelmemizle birlikte tarihi izleyiciler tarafından araştırılıyor. Ayrıca izleyiciler konuşulan iddiaların üzerine Hercai dizisi ne zaman final yapıyor sorusuna da yanıt arıyor.

Hercai ne zaman sezon finali yapıyor?

ATV ekranlarının sevilen dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Son bölümde yaşanan olaylar izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte izleyiciler Hercai sezon final tarihini merakla araştırıyor. Peki, Hercai dizisi ne zaman final yapıyor? İşte diziye dair detaylar...

HERCAİ SEZON FİNALİ TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Hercai dizisi 31 Mayıs Cuma günü sezon finali bölümüyle ekranlarda olacak.

HERCAİ NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?

Hercai dizisinin final yapacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azat'la evlenmesini istemeyen ve yaşattığı bütün kötü anları Reyyan'a unutturmak isteyen Miran, Reyyan'dan ikinci bir şans ister. Miran'a güvenmeyen Reyyan kalbi ve aklı arasında arafta kalmıştır.

Diğer yandan Miran'ın, Reyyan'ı kaçırması Azat için bardağı taşıran son damla olur.

Reyyan'ı, Miran'ın elinden tamamen kurtarmak için harekete geçen Azat, Gönül'ü kaçırır. Reyyan'ı geri getirmezlerse Gönül'ü teslim etmeyeceğini söyleyen Azat'ın bu hamlesi, hiç beklenilmeyen bir yerden iki aileyi karşı karşıya getirir.