Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 23.05.2019 23:18
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.05.2019 00:58
ABONE OL

. bölüm fragmanı yayında! Müjgan ve Yılmaz'dan yeni karar

Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Çukurova'da yeni bölümde Züleyha hastaneye kaldırıldı. Şimdi izleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor.

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi 'nın yeni bölümünde heyecan doruktaydı. izleyiciler şimdi . bölüm fragmanı yayında mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukurova'da herkesin hayatını alt üst eden gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Demir'in Adnan'ın, Yılmaz'ın oğlu olduğunu en başından bu yana bildiğini öğrenmesi Hünkar için büyük bir şok olur. Ancak anne-oğul bu konuda birbirlerini anlayarak, geleceğe dair plan yapmaya başlayacaktır. Bu gerçek ikisinin arasında kalmaya devam edecektir.

DEMİR, SEHER'DEN KURTULMAYA ÇALIŞIYOR

Demir, şimdi Seher'den nasıl kurtulacağını bulmak zorundadır. Annesi ile birlikte Seher ile yüzleşirler. Seher, Hünkar ve Demir karşısında daha fazla direnemez ve bebeğin Gaffur'dan olduğunu söyler.

SANİYE HER ŞEYİ ÖĞRENİYOR

Hünkar, önce Seher ve Gaffur ile buluşur. Ancak Saniye her şeyi öğrenir! Seher'e saldırır. Gaffur hala inkar etse bile, kimseyi inandıramaz. Üstelik Saniye'yi sonsuza kadar kaybetmiş gibidir. Saniye, çocuk sahibi olamayışına şimdi daha çok üzülmektedir.

MÜJGAN VE YILMAZ'DAN YENİ KARAR

Tüm bu karmaşa içinde Seher ile konuşup ona akıl verme görevi de Züleyha'ya düşecektir. Müjgan ve Yılmaz, Fekeli'nin evinde yaşamaya karar verince, evde yeni gelin hazırlığı başlar. Badana boya sırasında da yatağın altında Züleyha'nın mektubu bulunur.

ZÜLEYHA HASTANEYE KALDIRILIYOR

Tüm bu karmaşa arasında Züleyha fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Gelecek haber herkesi şok edecektir.