Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 21.05.2019 20:14
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.05.2019 00:11
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. bölüm izle

Salı akşamlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arası açılmak üzere olduğu yeni bölümde ortalık karışacak. Peki, yeni bölümde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 138. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Salı akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü için nefesler tutuldu. Akif'in ölümünün ardından Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yaptı. Şimdi izleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 138. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arası açılmak üzeredir.

ZEKİ'DEN YENİ PLAN

Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapar. Düşmanlarını birbirine kırdırmak için Tahsin'i de dahil ettiği planla, Façalıların deposundaki Çakırbeyli silahları çok gizli bir operasyonla örgüte satılır.

ALTAN'IN HIZIR'A OLAN GÜVENİ SARSILIYOR

Bunu öğrenen Altan'ın, Hızır'a olan güveni sarsılırken, İlyas ve Behzat'ın bir an önce üzerlerine oynanan oyunun başrolü olan Zeki'ye ulaşmaları gerekmektedir.

ALPARSLAN SİLAHLARIN PEŞİNDE

Diğer yandan içlerindeki hainin kim olduğunu bulma görevini üstlenen Alparslan'ın, silahların hangi depodan çıktığını öğrenmesi şart olmuştur. Silahları satın alanlara ulaşmayı başaran İlyas ve yol arkadaşlarının başlarına buyruk hareket ederek girdikleri çatışmanın sonuçları ise ağır olacaktır.

ORTALIK İYİCE KARIŞACAK

Zeki, yolunda giden planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katar. Bir belaya bulaşmak istemeyen Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde ise iş işten geçmiş olacaktır.