Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 21.05.2019 10:29
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.05.2019 10:29
ABONE OL

'da Akın Koçovalı'yı canlandırıyor! , kaç yaşında?

'da Akın Koçovalı karakteri merakla bekleniyordu. Selim'in oğlu olan Akın Koçovalı, Çukur'un 66. bölümünde ekranlarda gözüktü. En çok merak edilenlerden biri de bu karakteri kimin canlandıracağıydı. Daha önce Gülperi dizisiyle ekranlarda görülen , Akın Koçovalı rolüyle Çukur'da. Peki, kimdir? , kaç yaşında?

Çukur Akın Koçovalı kimdir?

Çukur dizisi 66. bölümüyle ekranlara geldi. Çukur'un bu bölümünde ilk sezonundan beri anlatılan ve merak edilen Akın Koçovalı karakteri sahneye çıktı. Akın hapisten çıkar çıkmaz Remzi onu vuruyor ve Akın'ın ölüm haberi Selim'e ulaşıyor. Akın'ı teşhis etmek için morga giren Selim, Akın olmadığını anlıyor ve arkasında Akın'ı görünce şok oluyor. Peki, Çukur Akın Koçovalı kimdir? Akın Koçovalı'yı canlandıran Burak Dakak kimdir, kaç yaşında? İşte merak edilenler...

AKIN KOÇOVALI KİMDİR?

Akın Koçovalı Çukur dizisinde Selim'in oğludur. Akın hapisten yeni çıkmıştır. Akın'ın Çukur'da ne gibi etkileri olacak diziseverler tarafından merakla bekleniyor.

BURAK DADAK KİMDİR?

Burak Dakak, 18 Haziran 1998 yılında Ankara'da doğmuştur. 2008 yılında küçük oyuncu olarak rol aldığı Doğruluk Ekseni dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Ezel, Geniş Aile, Ekip, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol almıştır.

Burak Dakak'ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Gülperi (Hasan) (TV Dizisi)
2018 – Diriliş Ertuğrul (Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev) (TV Dizisi)
2016-2017 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Onur) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Şehzade Mehmet) (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Fevzi) (TV Dizisi)
2013 – Hıyanet Sarmalı (TV Dizisi)
2013 – Ekip (TV Dizisi)
2009 – Kendi Okulumuza Doğru
2009 – Geniş Aile (TV Dizisi)
2009 – Ezel (TV Dizisi)
2008 – Doğruluk Ekseni (TV Dizisi)

AKIN, SELİM'İN KARŞISINA ÇIKIYOR

Cezaevinden çıkar çıkmaz Remzi'nin vurduğu Akın'ın ölüm haberi Selim'e ulaşıyor. Aldığı haber karşısında şok olan Selim, Akın'ı teşhis etmek için hastaneye gidiyor. Morga giren Selim torbayı açınca yatanın Akın olmadığını anlıyor. Kendisine seslenen Akın'ı duyup arkasını dönen Selim karşısında onu görünce şaşırıyor.

YÜCEL'İN AKIN KOÇOVALI PLANI

Çukur'da olağan üstü hal ilan edildiğinin haberini alan Yücel, Akın'ı görmek için hapishaneye gidiyor. Akın'ın karşısına çıkan Yücel konuşmak istediğini söylüyor. Akın'ı ailesi konusunda kışkırtmak isteyen Yücel her yolu denese de istediğini alamıyor. Akşın'ın katilinin Yücel olduğunu anlayan Akın sinirlenmeye başlıyor. Akın'a karar vermesi gerektiğini söyleyen Yücel kendisi ile gelmesini teklif ediyor.