Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.05.2019 17:30
  • Son Güncelleme: 16.05.2019 17:30

3. sezon ne zaman çıkacak? Hakan Muhafız 1. ve 2. sezon bölüm özetleri

'ın 3. sezonu için bekleyiş sürüyor. İlk sezonuyla ilgi odağı olan Hakan Muhafız'ın 2. sezonu 26 Nisan'da yayınlanmaya başlamıştı. Yazımızda Hakan Muhafız'ın 1. ve 2. sezon bölüm özetlerine ulaşabilirsiniz. Seyirciler Hakan Muhafız'ın yeni sezon tarihini araştırıyor. Peki, ?

Hakan Muhafız 3. sezon ne zaman çıkacak?

dizisi 2. sezonu tamamladı. Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız, Netflix'in en çok izlenen dizileri arasında kendisine yer bulmayı başardı. Dünya çapında da geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Hakan Muhafız'ın 3. sezon tarihi merakla araştırılıyor. Peki, ? İşte Hakan Muhafız'ın yeni sezonu ile ilgili merak edilenler...

HAKAN MUHAFIZ 3. SEZON NE ZAMAN ÇIKACAK?

Hakan Muhafız 3. ve 4. sezon için onay aldı. 26 Nisan'da 2. sezona başlayan Hakan Muhafız'ın 3. ve 4. sezonunun 2020 yılında yayınlanması bekleniyor. Yeni sezon ile ilgili net olarak bir tarih belirtilmedi. Konu ile ilgili açıklama yapıldığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

HAKAN MUHAFIZ 2. SEZON OYUNCULARI

HAKAN DEMİR - ÇAĞATAY ULUSOY
ZEYNEP - HAZAR ERGÜÇLÜ
LEYLA SANCAK - AYÇA AYŞİN TURAN
FAYSAL ERDEM - OKAN YALABIK
BURÇİN TERZİOĞLU - RÜYA
ENGİN ÖZTÜRK - LEVENT
BORAN KUZUM - - - -

HAKAN MUHAFIZ 1.SEZON OYUNCULARI

HAKAN DEMİR - ÇAĞATAY ULUSOY
ZEYNEP - HAZAR ERGÜÇLÜ
LEYLA SANCAK - AYÇA AYŞİN TURAN
FAYSAL ERDEM - OKAN YALABIK
MAZHAR DRAGHUSA - MEHMET KURTULUŞ
KEMAL - YURDAER OKUR

HAKAN MUHAFIZ KONUSU

Genç bir adam olan Hakan'ın İstanbul'da sıradan yaşantısı vardır. Fakat ona verilen görev Hakan'ı 15 milyonluk şehirde yaşayan herkesten daha farklı bir konuma getirir. Şehir tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altındadır. Hakan hiç hazır olmasa da ölümsüzleri durdurup şehri kurtarmak zorundadır. İstanbul'un son muhafızı olma vazifesini üstlenen Hakan görevini yerine getirebilecek midir?

HAKAN MUHAFIZ 2. SEZON ÖZETLERİ

8. Bölüm: Kâhin, tılsımlı objeleri eski güçlerine yeniden kavuşturmak için gerekenleri Zeynep ve Hakan'a söyler. Şiddetli bir hesaplaşmada iki tarafta da kan dökülür.

7. Bölüm: Rüya, büyük planında Levent'i piyon olarak kullanır. Zeynep ve Azra tılsımlı objelerin güçlerini kaybetmekte olduğunu öğrenir.

6. Bölüm: Mergen'le bir olup Hakan'a komplo kuran Rüya ve Faysal arasındaki gerilim doruğa çıkar. Leyla'nın kaderi pamuk ipliğine bağlıdır.

5. Bölüm: Hakan, Levent'i bulup intikam amaçlı seri suçlarını durdurmaya çalışırken başka bir Ölümsüz, Leyla'nın zihninin kontrolünü ele geçirir.

4. Bölüm: Hakan ve Sadıklar, Leyla'yı pazarlık kozu olarak kullanan Faysal'a karşı bir plan yapar. Ama şoke edici bir ihanet, planı bozar.

3. Bölüm: Zeynep, Ölümsüzler'in saldırı hedefini belirlemek için Leyla'dan yardım ister. Rüya'nın durumu kötüleşirken Faysal, Hakan'ın peşine düşer.

2. Bölüm: Hakan müze soygunu ve Ölümsüzler'in ölümcül planı arasında bir bağlantı bulur. Faysal'ın etkisi altında cebelleşen Leyla, Hakan'ı tehlikeye atar.

1. Bölüm: Faysal, Hakan'ın Ayasofya olayına karıştığını kamuoyuna açıklar. Kederli Zeynep, Derya'yla yüzleşir ve şehirde yakında gerçekleşecek olan saldırıyı öğrenir.

HAKAN MUHAFIZ 1. SEZON ÖZETLERİ

10. Bölüm: Gözü aşktan başka bir şey görmeyen Hakan, eğitimini ve Muhafız görevlerini savsaklar. Leyla ona Ölümsüz'ün kanının gizli bir güce sahip olduğunu söyler.

9. Bölüm: Hakan, suç mahallinden uzaklaştırılırken beklenmedik bir şey görür. Ölümsüz hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyen Kemal, statüsünü ve daha pek çok şeyi riske atar.

8. Bölüm: Zeynep, babası için Timur'dan yardım ister. Faysal Erdem, Mazhar'ın son eylemlerini tasvip etmez. Leyla, Hakan'la ilişkisi nedeniyle kendini çelişkide hisseder.

7. Bölüm: Müzenin güvenlik sistemini aşmak için daha iyi bir yol bulmaya zaman olmadığından Zeynep, Hakan'ın planını kabul eder. Ama bu plan riskleri de beraberinde getirir.

6. Bölüm: Hakan, yeni aşkı ve Muhafız olarak sahip olduğu görevler arasında seçim yapmakta zorlanır. Emir'i eve geri gönderen Kemal, hançeri aramak üzere dışarı çıkar.

5. Bölüm: Hakan kendi geçmişini öğrenmek için Büyükada'yı ziyaret ederken Zeynep ve Kemal, yüzük taşını aramak için Mimar Sinan'ın türbesine gider.

4. Bölüm: Hakan, Faysal Erdem'in Ayasofya projesini almasını kutlamak için düzenlenen bir partide yeni işine başlar. Zeynep ise yüzük taşını bulmak için ipuçlarını takip eder.

3. Bölüm: Hakan ve Zeynep, yüzüğü koruyan bir Sadık ile buluşmak üzere ellerindeki adrese gelir. Ancak tek buldukları, ücra bir köşedeki köhne bir evdir.

2. Bölüm: Hakan, Muhafız'a dair anlatılanlara inanmakta zorlanır. Ölümsüz'ün ona ulaşmasını engellemek için yerinden ayrılmaması söylense de o, Memo'yu bulmak için gizlice çıkar.

1. Bölüm: Yeni bir iş girişimi için umutsuzca fırsat kollayan Hakan'ın yoluna muhtemelen çok kıymetli olan tılsımlı bir gömlek çıkar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.