Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.05.2019 23:17
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.05.2019 00:34
ABONE OL

. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Çukurova'da silahlar çekiliyor!

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi 'nın yeni bölümünde heyecan doruktaydı. Silahların çekildiği yeni bölümün ardından izleyiciler şimdi . bölüm fragmanı yayında mı sorusuna yanıt aramaya başladı.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi yeni bölümüyle izleyicilerin dikkatini çekti. Çukurova'da yeni bölümde silahlar çekildi, ortalık iyice karıştı. Peki, . bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukurova'da yine silahlar patladı! Üstelik tam sulh ilan edip silahını bırakmışken, Yılmaz bir kez daha namlunun hedefindeydi.

ERCÜMENT, YILMAZ'I VURUYOR

Demir'in hediye ettiği silahla, Yılmaz'ı vuran Ercüment, Gülten'i de ortadan kaldırmak için harekete geçer. Ancak olayın tek görgü tanığı o değildir. Hünkar ve Fekeli de birbirlerinden habersiz olaya şahit olmuşlardır. Patlayan silah arkasından birçok karmaşık olayı getirir. Yılmaz yaralı olmasına rağmen Ercüment'i durdurabilecek mi?

OĞLUNU GÖREMEYEN ZÜLEYHA NE YAPACAK?

Patlayan silah, jandarmayı tekrar Demir'in peşine mi düşürecek? Tüm olanları sakladıkları Züleyha, oğlunu görmeye gidemeyince neler yapacak? Yılmaz tekrar hastaneye nişanlısının önüne ameliyata mı götürülecek yoksa olaylar örtbas mı edilecek? Demir ve Yılmaz'ı ilk kez bu kadar aynı safta bir araya getiren olay, Hünkar ve Fekeli arasındaki dengeyi de etkileyecek mi?

SEHER "HAMİLE" OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

Dışarda patlayan silah bir yana konağın içinde de adeta saatli bir bomba olarak dolaşan Seher vardır! Bombayı da tam bu olayların ortasında patlatır ve "Demir'den hamile" olduğunu söyler! Hünkar, şimdi ne yapacak? Oğluna büyük sırrını söyleyecek mi yoksa Seher'den kurtulmanın bir yolunu mu bulacak?