Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 14.05.2019 18:36
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.05.2019 18:39
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da üç şok birden! Haşmet Façalı, ve ölecek mi?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde yaşanacaklar izleyiciyi ekran başına kitleyecek. 'nın Akif'e, Zeki'yi bildiğini açık etmesi üzerine Akif tarafından saldırıya uğradı. Haşmet Façalı'nın da saldırıya uğraması geceye damgasını vurdu. ise herkesin hedefi haline gelen Akif'in tuzağına düştü. Şimdi izleyiciler dizide neler olacağını merak ediyor.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümde, istihbaratın yeni başkanı Altan oldu. Hızır Çakırbeyli'nin muhteşem planı sayesinde Zeki ele geçirildi.

AKİF'TEN BÜYÜK TUZAK!

Yeni bölümde yaşanacaklar izleyiciyi ekran başına kitleyecek. Esra'nın Akif'e, Zeki'yi bildiğini açık etmesi üzerine, Esra Akif tarafından saldırıya uğradı. Alparslan ise herkesin hedefi haline gelen Akif'in tuzağına düştü. Haşmet Façalı'nın da saldırıya uğraması geceye damgasını vurdu. Şimdi izleyiciler Esra ve Alparslan'a neler olacağını merak etmeye başladı.

İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde yaşanacaklar...

ZEKİ'YE GEREKEN CEZA VERİLECEK Mİ?

Herkesin intikam almak için sıraya girdiği Zeki nihayet yakalanmıştır. Zeki'ye gereken cezayı vermek ise en çok Haşmet'in hakkıdır; fakat yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük hata olacaktır.

FAÇALILAR, YIKILMAMAK İÇİN BÜYÜK ÇABA SARF EDİYOR

Düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki'den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler.

ÜNAL KAPLAN, AKİF'İN PEŞİNDE

Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif'in, derhal yakalanması için Altan ile görüşme yapar. Akif de ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatır.

ESRA ÖLÜME TERK EDİLİYOR

Duygularını kullanan bu adamdan hesap sormak isteyen Esra'nın korkusuz tavırları, bir ölüm kalım savaşının içine girmesine neden olacaktır. Esra'nın hayatıyla oyun oynadıklarını düşünen Çakırbeyliler, bu savaştan kendilerini sorumlu tutacaklardır.

AKİF'TEN ALPARSLAN'A TUZAK

Esra'yı ölüme terk edip kaçan Akif ise artık kandırabileceği tek kişinin, Serpil'in yanında soluğu alır. Serpil, Özlem eve geldiğinde gerçek yüzünü gösteren Akif'in oyununu fark ettiğinde her şey için çok geç olacaktır. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürüklenecektir.