Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 09.05.2019 20:03
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.05.2019 01:58
ABONE OL

32. son bölüm izle

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Çukurova'da Yılmaz ve Demir arasında sular durulmaya başladı. Peki, yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 32. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Bir Zamanlar Çukurova 32. bölüm izle

Her hafta perşembe günü saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan 'nın yeni bölümüyle nefesler tutulacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın heyecan dolu bölümünde neler yaşanacak? Bir Zamanlar Çukurova 32. bölüm izle seçeneğini alt kısımda bulabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 32. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukurova'da Yılmaz ve Demir arasında sular durulmaya başlamışken Konak'ta herkes ve her şey birbirine girmiştir!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 32. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DEMİR'E BÜYÜK ŞOK!

Sabah yatağında Seher'i bulan Demir, bu şoku atlamadan bir de görüldüklerini fark eder. Asla aralarında bir şey geçmediğini söylese de, geceyi hatırlamıyor olması Demir'i zorlamaktadır. Üstelik Ercüment de zehirli bir sarmaşık gibi Konak'taki herkesi kendisine bulaştırmanın bir yolunu aramaktadır.

ZÜLEYHA KENDİSİNİ AFFETTİRMENİN YOLLARINI ARIYOR

Züleyha, Gülten'e kendini affettirmenin yolunu ararken, Seher de Saniye'nin hala bir planı olduğuna herkesi inandırmaya çalışır. Hünkar, bağ evinde olanları öğrenince, ne yapacağını bilemez. Olan biten bir tek Seher'i mutlu ediyor görünmektedir.

ERCÜMENT AMACINA ULAŞIYOR

Ercüment, hem Gülten'e hem Seher'e yakınlaşmaya çalışır. En sonunda amacına ulaşır da!

HÜNKAR VE FEKELİ YAN YANA GELİYOR

Muhtarın oğlunun düğünü, Hünkar ve Fekeli'yi tüm Çukurova'nın önünde yan yana getirir. Demir yaşananlardan deliye dönmüşken bir de annesini Fekeli ile yan yana görünce şok geçirir. Ercüment'in hain planları ise ortaya çıkmak üzeredir. Tüm bu olan biten içinde aşk Gülten'in kapısını çalacaktır ama hayat önce başına bir bela yollamak üzeredir.