Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 05.05.2019 15:52
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 05.05.2019 15:52
ABONE OL

Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm ve 5. bölüm ne zaman? Nereden izlenir?

Dünyada milyonlarca izleyici bulunan Game Of Thrones 8. sezonu izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Yayınlanan bölümleriyle dikkat çeken dizinin yeni bölüm tarihi merak ediliyor. Peki, Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm ve 5. bölüm ne zaman? İşte cevabı...

Game Of Thrones yeni bölüm ne zaman?

Game Of Thrones'un 8. sezonunda izleyiciler neler olacağını merakla bekliyor. İlk üç bölümüyle dikkat çeken Game of Thrones'un yeni bölümünde yaşanacaklar izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Peki, yayınlanacak? İşte Game Of Thrones 8. sezon 4. ve 5. bölüm tarihi...

GAME OF THRONES 8. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN?

54 dakikadan oluşan 1. Bölümü 14 Nisan'da yayınlandı.
58 dakikadan oluşan 2. Bölümü 21 Nisan'da yayınlandı.
1 saat 22 dakikadan oluşan 3. Bölümü 28 Nisan'da yayınlandı.
4. Bölümü 5 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak,
5. Bölümü 12 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak,
6. Bölümü 19 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak.

GAME OF THRONES 8. SEZON NEREDEN İZLENEBİLİR?

Game Of Thrones'un Türkiye'deki yayın hakları Digiturk platformunda bulunuyor. Game Of Thrones'un 8. sezonunu seyretmek isteyenlerin Digiturk'e üyesi olması gerekiyor. Dizi, ABD ile aynı anda, Türkçe altyazılı olarak, beIN Series Sci-Fi ve beIN Connect'te yayınlanacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.