Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 01.05.2019 20:01
  • Son Güncelleme: 02.05.2019 00:03

50. bölüm izle

ATV ekranlarının sevilen dizisi heyecan dolu yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Vedat'ın gönderdiği videoyu izleyen Nefes ultrasona girip gerçekleri öğreniyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Sen Anlat Karadeniz 50. bölüm izle

Çarşamba akşamları saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan 'in yeni bölümünde heyecan dorukta olacak. Vedat'ın videosunu izleyen Nefes gerçekleri öğrenmek için hastaneye gidiyor. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? . bölüm izle seçeneğini alt kısımda bulabilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ 50. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vedat'ın gönderdiği videoyu izleyen Nefes ultrasona girer. Her şeyin yolunda olduğunu öğrenince derin bir nefes alırlar. Şimdi Nefes için vakit hamileliğin tadını çıkarma vaktidir.

SEN ANLAT KARADENİZ 50. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MURAT'TAN BÜYÜK HATA

Murat, Mustafa'ya olan öfkesiyle yanlış kişilerle yakınlık kurar. Toyluğu ve hırsı yüzünden gözleri körleşen Murat, düşmanın eline tüm hayatını kökünden değiştirmeye yetecek bir koz verdiğinin farkında bile değildir.

ASİYE, MUSTAFA'YI KAYBEDECEK Mİ?

Mustafa onu bekleyen felaketi hissetmiş gibi, gemiye çıkmadan önce herkesten helallik alır. Kaleli Bir Karadeniz'in karanlık sularına gömülürken, Asiye Mustafa'yı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.