Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 28.04.2019 22:31
  • Son Güncelleme: 29.04.2019 00:12

39. yeni bölüm fragmanı yayında! Azra katili araştırıyor

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümün ardından izleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor.

Elimi Bırakma 39. bölüm fragmanı yayında!

Pazar akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan dizisinin yeni bölümü izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Azra babasının katilini bulmak için yoğun çaba gösterdi. Heyecan dolu bölümün ardından izleyiciler . bölüm fragmanını beklemeye başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra ve Cenk sahaftan elleri boş dönerler; flaş bellek kitabın arkasındaki bölmede değildir. Azra'nın babasının katilini bulmaya dair umutları tamamen söner.

KONAKTA KRİZ YAŞANIYOR

Konakta ise büyük bir kriz yaşanmaktadır: Melis kaçmıştır! Olayı haber alıp Melis'i arayan Cenk, Azra ve Feride hastaneden gelen kötü haberle sarsılırlar. Melis'e ne olmuştur?

SUMRU, CANSU'YU İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Öte yandan, Sumru Cansu'yu Burhan'la gitmemesi konusunda ikna etmeye çalışmaktadır. Sumru, Cansu'yu ikna edebilecek midir?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.