Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 25.04.2019 20:03
  • Son Güncelleme: 26.04.2019 01:41

30. bölüm izle

ATV ekranlarının reyting listelerini altüst eden dizisi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Fekeli ve Hünkar'ın yeni bölümde neler yapacağı merak ediliyor. Peki, heyecan dolu bölümde neler yaşanacak? seçeneği takvim.com.tr'de.

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Demir Yaman'ın yeni bir şartının olduğu bölümde neler yaşanacağı izleyiciler tarafından bekleniyor. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 30. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Küllerinden doğmaya başlayan Fekeli ve Hünkar aşkı tekrar filizlenecek mi? Aile değerlerini her şeyin önünde tutan Adana'nın en güçlü iki ismi aşkları için ne kadar ileri gidebilecek? Hünkar ve Fekeli arasında olup bitenleri sezenler bu birlikteliğe nasıl tepki verecek?

ZÜLEYHA'NIN YENİ PLANLARI NELER?

Özgürlüğü adım adım elinden alınan Züleyha'nın yeni planları neler? Yelkenleri yavaş yavaş ve temkinli bir şekilde indiren Demir Yaman'ın yeni bir şartı var.

DEMİR, ZÜLEYHA'DAN CEVAP BEKLİYOR

Oğlu Adnan'ı, sadece Demir'in izin verdiği zamanlarda görebilen Züleyha, ne zaman oğluna geri kavuşabilecek? Adnan'ın kimden olduğunu sorgulayan Demir Yaman "Senin için gerekirse ölürüm" dediği Züleyha'dan cevap bekliyor.

MÜJGAN OLANLARI ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYOR

Evlilik arefesindeki Müjgan, kafasındaki soru işaretlerini silebilecek mi? Hala Yılmaz ve Züleyha arasında neler olup bittiğini öğrenmeye çalışan Müjgan rahat bir nefes alabilecek mi? Saniye'nin radarına takılan Gaffur ve Seher yakınlaşması nereye gidiyor?

KONAĞA YENİ BİR MİSAFİR GELİYOR

Saniye'ye yakalanan Gaffur arzularını dizginleyebilecek mi? Konağa yeni bir misafir geliyor. Fransa'dan gelen yeni misafir Çukurova'da dengeleri değiştirecek mi? Şapkasını önüne koyan Cengaver'in Fekeli ve Yılmaz'la görüşmeleri sıklaşıyor. Aralarındaki güven arttıkça ortaya çıkan sırlar kimin pis işlerini ortaya çıkaracak? Gerçekleri öğrenen Fekeli'nin kalbi artık bu kadarını da kaldıramıyor! Kalp krizi geçiren Fekerli Çukurova'yı ayağa kaldıracak!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.