Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 23.04.2019 22:53
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.04.2019 23:04
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 135. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde aksiyon doruktaydı. Yeni bölümün sona ermesinin ardından izleyiciler nı bekliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Ferman'ın infaz edilip edilmeyeceği izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Heyecanın dorukta olduğu yeni bölümün ardından izleyiciler yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İçlerindeki hainin kendi oğlu olduğunu öğrenen Haşmet Façalı, telafisi olmayan bir karar almak zorunda kalmıştır. Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman'a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir.

ÖMÜR ÇARESİZ KALIYOR

Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır. Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir.

ALPARSLAN, MESUT'UN OYUNUNUN FARKINA VARIYOR

Alparslan, Ferman'ın ortaya atılmasının, Mesut'un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da...

ALPARSLAN HAREKETE GEÇİYOR

Alparslan bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır'ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer.

ZEKİ, HAŞMET'İN YANINA GİDİYOR

Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman'ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet'in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet'in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır.