Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 22.04.2019 23:27
  • Son Güncelleme: 23.04.2019 00:04

. yeni bölüm fragmanı yayında! Ceren ve Cemre arasında gerginlik

Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan 'da heyecan doruktaydı. İzleyiciler yeni bölümün sona ermesinin ardından . bölüm fragmanı yayında mı sorusuna yanıt aramaya başladı.

Zalim İstanbul 5. bölüm fragmanı yayında!

dizisi pazartesi akşamı Kanal D ekranlarda izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde Civan'ın tutuklanması ortalığı karıştırdı. Heyecan dolu bölümün sona ermesinin ardından izleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cemre, karşısında Cenk'i görünce neye uğradığını şaşırır. Küstahça hareketine karşılık Cenk, hiç beklemediği bir cevap alır.

CİVAN KURTULACAK MI?

Agah suçlamayı reddeden Civan'ı kurtarmak için tüm avukat ordusunu seferber eder. Karaçay'ın yakasında yine Seher'in elleri vardır.

YILMAZ AİLESİ ZOR DURUMDA

Bu kargaşadan fırsat bulan Şeniz ise, Seher ve ailesini kapıya koyarken, Nedim'i elleriyle zehirlemeye devam eder. Ellerinde bavulları bir kez daha sokakta kalan Yılmaz ailesi ummadıkları birinden destek görürler.

CİVAN TUTUKLANIYOR

Ceren yaptığı gebelik testinin pozitif sonucuyla keyiflenirken Seher, Civan'ın tutuklanmasıyla tüm gücünü yitirir. Şeniz ve Agah'ın hararetli tartışmasını bölen Nedim ve ağzından dökülenler Agah'ı buruk bir mutluluğa sürüklerken, Şeniz için sarsıcı olur. Agah, Cenk'i Cemre konusunda uyardığında aldığı cevap karşısında yıkılırken, Cemre telefonunun ekranındaki can alıcı görüntüleri Agah'a izletir. Şeniz, bir şok daha yaşayacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.