Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 21.04.2019 22:54
  • Son Güncelleme: 22.04.2019 02:20

2. yeni sezon ne zaman başlıyor? Yeni sezon oyuncuları kimler?

Netflix'te ilk sezonuyla izleyicilerden tam not alan 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. İzleyiciler şimdi Hakan Muhafız 2. yeni sezon ne zaman başlıyor sorusuna yanıt arıyor. Peki, kimler? İşte yeni sezon detayları...

Hakan Muhafız 2. sezon ne zaman başlıyor?

İlk sezonuyla izleyicilerin beğenisini kazanan 'ın yeni sezonu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Şimdi izleyiciler Hakan Muhafız 2. sezon ne zaman başlıyor sorusuna merakla yanıt arıyor. Peki, kimler olacak? İşte diziye dair merak edilen detaylar...

HAKAN MUHAFIZ 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Hakan Muhafız dizisi 2. sezonuyla 26 Nisan Cuma günü izleyici karşısına çıkacak.

YENİ SEZON OYUNCULARI KİMLER?

Dizin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur gibi isimler paylaşıyor. İkinci sezonda kadrosuna eklenen yeni yüzler arasında Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimler yer alıyor.

HAKAN MUHAFIZ'IN KONUSU

Zamanı geldi. The Protector, çok yakında sadece Netflix'te. Hakan'ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul'u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur.

Yaşadığı şehir, Ölümsüzler'in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirebilecek mi?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.