Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 21.04.2019 21:39
  • Son Güncelleme: 21.04.2019 21:39

145. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yaralanan Bamsı ölecek mi?

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi 'un bu haftaki bölümün ardından izleyiciler fragmanı bekliyordu. Merakla beklenen . bölüm fragmanı yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul 145. bölüm fragmanı yayınlandı!

Her hafta çarşamba günü izleyicileri ekran başına kitleyen 'un son bölümünde heyecan doruktaydı. Bu haftaki bölümde Ertuğrul Uranos'u yakalayıp cezasını verdi. Heyecan dolu yeni bölümün sona ermesinin ardından izleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, Uranos'u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç'un Oğuz Alp'i öldürüp, Melikşah'ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Ertuğrul Bey artık Zangoç'un Dragos olduğunu biliyordur.

OĞUZ VE MELİKŞAH YARALANDI

Zangoç, Ertuğrul Bey'in kurduğu tuzağa düşüp kimliğinin ortaya çıktığından şüphelendiği için tam zindana atılacakken Oğuz'u ve Melikşah'ı yaralar ve Oğuz Alp şehit olur.

ZANGOÇ, SÖĞÜT'TEN ÇIKIYOR

Zindandan kaçan Zangoç, tüccar kılığında gizlice Söğüt'ten çıkarak lefke kalesine gider. Artık zangoç kılığında değil gerçek kimliği olan zalim Dragos'tur.

DRAGOS İNTİKAM YEMİNİ EDİYOR

Kaleye ve askerlere el koyan Dragos, Ertuğrul Bey tarafından öldürülen komutanı Uranos için intikam yemini eder. Dragos'un yeni oyunu ne olacak?

ALINCAK, DRAGOS'A TESLİM EDİLİYOR

Beybolat, Dragos'un yardımıyla kaçırdığı Bamsı'nın oğlu Aybars karşılığında Bamsı'dan Alıncak'ı ister. Bamsı bu oyuna gelerek Ertuğrul Bey'in tutsak olarak aldığı Alıncak'ı Dragos'a teslim eder ve tuzağa çekildiğini anlamaz. Alıncak'ı alan Dragos Bamsı'yı öldüreceğini söyler.

BEYBOLAT'IN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Ertuğrul Bey tüm bu oyunları anlamış fakat Bamsı Ertuğrul Bey'in sözünü dinlememiştir. Peki Ertuğrul Bey Bamsı ve oğlu Aybars'ı kurtarabilecek mi? İlbilge Hatun abisi Beybolat'ın gerçek yüzünü görecek mi?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.