Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.04.2019 09:51
  • Son Güncelleme: 17.04.2019 18:08

canlı yayınına çıkan Tony Back'in Türk babası bulundu mu? 17 Nisan izle

canlı yayınında arka arkaya sıcak gelişmeler yaşandı. İsveç'ten konsolosluk aracılığı ile programına gelen Tony Back'in Türk babası bulundu mu? Konya'da kızlarının gözü önünde işlenen Büyükşen ailesi cinayeti hakkında son dakika gelişmeleri! Hepsi ve daha fazlası için 17 Nisan ü izleyebilirsiniz!

canlı yayınında son dakika gelişmeleri! İsveçli bir ailenin yanında büyüyen, 49 yaşındaki evli ve iki çocuk babası Tony Back, biyolojik babasına kavuştu mu? Yaşı geçtikçe babasıyla tanışmayı daha çok istediğini belirten Tony'ninhayalleri gerçek oldu mu? Konya'da kızlarının göz önünde öldürülen Büyükşen ailesinin kar maskeli katili kim? Memur emeklisi 55 yaşındaki Metin Büyükşen ile 54 yaşındaki eşi Necla Büyükşen, mehir cinayetine mi kurban gitti? programında bugün neler yaşandı merak ediyorsanız, 17 Nisan ü izleyebilirsiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.