Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 29.03.2019 23:50
  • Son Güncelleme: 29.03.2019 23:50

512. yeni bölüm fragmanı yayına geldi mi?

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünün sona ermesinin ardından izleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı.

Arka Sokaklar 512. yeni bölüm fragmanı yayına geldi mi?

'ın yayınlanan son bölümü izleyicileri ekran başına kitledi. Geçen haftaki bölümde yaşananlar izleyicileri şaşırtmıştı. Yayınlanan bölümün ardından izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı. Peki, . bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mesut, rehabilitasyon merkezinde Asaf'la arkadaş olur. Asaf akşamları gittiği eğlence mekanına Mesut'u da götürür. Asaf orada da yeni bir kıza musallat olur.

MESUT YENİ BİLGİLER ÖĞRENİYOR

Mesut, Asaf'ın görüntülü konuşma olarak yaptığı bir görüşmeye kulak kesilir. Yeni bilgiler öğrenmektedir.

TAHSİN DURUMU VOLKAN'A ANLATIYOR

Tahsin, Volkan'ın Antalya'dan aile dostudur. Volkan ve Arda, Tahsin'in kuyumcusuna yüzük bakmaya giderler. Tahsin göçmenler tarafından tehdit edilmektedir ve onların istediği haracı vermediği için, tehdit edilmektedir. Tahsin durumu Volkan'a anlatır. Volkanlar olaya el koyar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.