Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 15.03.2019 22:48
  • Son Güncelleme: 15.03.2019 22:48

57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çeto ortalığı karıştırıyor

Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi 'un 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Şimdi izleyiciler . bölüm fragmanında neler yaşanacağını merak ediyor.

Çukur 57. bölüm fragmanı yayınlandı

Show TV'nin sevilen dizisi bu hafta izleyicileri şaşırtacak bir bölümle ekranlara geldi. Show TV'nin sevilen dizisinde Karakuzuların, Koçovalıların düğününü basma girişimi ve yapılan plan herkesi şaşırttı. Yamaç Koçovalı'nın Çeto'ya yaptığı sürpriz, gerçekleri ortaya çıkardı. İzleyiciler şimdi büyük bir merakla . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor.

ÇUKUR 57. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Çukur yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu bölümün ardından izleyicilerin merakla beklediği Çukur 57. bölüm fragmanı yayınlandı.

Koçovalıların arasını bozmak isteyen Çeto'nun eteğindeki taşları döktüğü tanıtımda Vartolu Salih'in, Çeto ile çalıştığını öğrenen İdris'in tepkisi sert oluyor. Çeto, "Sana verdiğim tabancayı ne yaptın? Hani Cumali abini vurmak için!" sözleriyle hedefini Celasun'a çevirirken, Çeto'yu duyan Yamaç'ın şüphe dolu bakışları dikkat çekiyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur'da sular durulmuyor. En yakını olan Mahsun'la yolları ayrılan Çeto, tek başına Koçovalılar'dan intikam almaya çalışacak. Çeto'nun zayıf düşmesinden faydalanmak isteyen Cumali, Karakuzular'a son darbeyi vurmak için kendi planını yapacak.

ÇUKUR'DA SÜRPRİZ DÜĞÜN

Akşın ile Celasun'un düğününün ardından Çukur'da sürpriz bir düğün gerçekleşecek. Geçmişte yaşanan büyük saldırının yaraları hala kapanmamışken bu düğünde yaşanacaklar ekran başındakilerde merak uyandıracak.

ÇUKUR 57. BÖLÜM FRAGMANI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.