Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 15.03.2019 23:16
  • Son Güncelleme: 22.03.2019 23:55

510. yeni bölüm fragmanı yayında mı? İntihara kalkışan Mesut ölecek mi?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünün sona ermesinin ardından izleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı.

Arka Sokaklar 510. bölüm fragmanı yayında mı?

Cuma günlerinin ilgiyle takip edilen dizisi son bölümünde Mesut ekip arkadaşlarıyla ters düşmeye başladı. Geçen haftaki bölümde Mesut ve Hüsnü'nün kavgası bölüme damgasını vurmuştu. Bu hafta Mesut'un intihara kalkışması herkesi şaşırttı. Yayınlanan son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki, . bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ARKA SOKAKLAR 510. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar'da bu hafta ortalık iyice karıştı. Mesut'a neler olacağı izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Şimdi izleyiciler Arka Sokaklar 510. bölüm fragmanını merak ediyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Muhsin yaşı küçük çocuklarla bir çete kurmuştur ve çeşitli soygunlar yapar. Sıradaki soygun nakil aracıdır. Çocuklardan biri aracın önüne düşmüş numarası yapar. Nakil aracındaki güvenlik görevlisi öldürülür ve nakil aracındaki paralar çalınır.

MESUT BİLGİ ALMAYA ÇALIŞIYOR

Mesut, Tunç'tan olayla ilgili bilgi almak ister. Tunç, Mesut'un polis olmadığını ve karışmamasını söyler. Mesut, Tunç tarafından da kötü muamele görünce evden ayrılır. Berduş gibi sokaklarda gezer. Mesut artık her şeyini kaybetmiş ve hayattan beklentisi kalmamış vaziyettedir.

HAKAN'A BÜYÜK ŞOK

Hakan sigortadan gelen evraklarda Aylin'in daha önce ameliyat olduğunu öğrenir. Doktoru bulup ulaşır ve Aylin'in çocuğu olmayacağını öğrenir. Selin'den de olayı teyit edince yıldırım hızıyla Aylin'in yanına gider.

EKİP AVM'Yİ BASANLARIN PEŞİNDE

Avm'de yüzü maskeli adamlar insanları rehin alır. Birgül ve Nurgül isimli kardeşler, kaçmaya kalkışır ve adamlar ateş açar. Birgül ölür Nurgül de adamlar tarafından kaçırılır. Nurgül'ün kocası Ogün'den de fidye isterler. Ekip bu olayı çözüme kavuşturmak için harekete geçer.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.