Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 08.03.2019 23:55
  • Son Güncelleme: 09.03.2019 00:33

24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şeyma'dan yeni plan!

Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dikkat çeken son bölümün ardından izleyiciler merakla yeni bölümü bekliyor. Peki, . bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilen detaylar...

Gülperi 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cuma günlerinin sevilen dizisi 'nin son bölümünde heyecan doruktaydı. Gülperi ve Kadir evliliklerini Hasan ve Artemis'e söyleyecekken şaşırtıcı bir durumla karşı karşıya kaldılar. Hasan ve Artemis ikilisi ise aşklarına dayanarak ayakta kalmaya çalıştı. Yayınlanan bölümün ardından izleyiciler . bölüm fragmanını merak etmeye başladı.

GÜLPERİ 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gülperi heyecan dolu bir bölümle izleyicileri ekran başına kitledi. Şimdi izleyiciler Gülperi'nin yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Gülperi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

GÜLPERİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gülperi ve Kadir, evliliklerini Hasan ve Artemis'e söylemek niyetindeyken onların birlikteliklerini öğrenince şoka girer. Gülperi'nin tavrı Kadir'le ikisinin arasında yeniden engeller doğmasına sebep olacaktır.

HASAN VE ARTEMİS'İN AYAKTA KALMA ÇABASI SÜRÜYOR

Gökhan Hasan'ın Seyit'in ölümünde payı olduğunu düşünüp intikam planına girer. Hasan ve Artemis ise ait oldukları iki farklı dünyanın çatışmasında aşklarına dayanarak ayakta kalmaya çalışırlar.

ŞEYMA'DAN YENİ PLAN

Şeyma, Gülperi ve Kadir'in birlikteliğine engel olmak için yeni ve çok riskli bir yola girer. Gülperi ve Kadir ise artık birlikte çıktıkları yolun netliğini kabul etmek üzerelerken hiç beklemedikleri bir biçimde sıkışmış olduklarının farkında değillerdir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.