Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 22.02.2019 23:36
  • Son Güncelleme: 23.02.2019 02:23

22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seyit gerçekleri anlayacak mı?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi yeni bölümüyle izleyicilerin dikkatini çekti. Yeni bölümün ardından izleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte Gülperi dizisine dair merak edilen detaylar...

Gülperi 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her hafta cuma günü Show TV ekranlarında yayınlanan dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Gülperi yeni bölümüyle izleyicilerin dikkatini çekti. Heyecan dolu bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki, . bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Gülperi dizisiyle ilgili merak edilen detaylar...

GÜLPERİ 22. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Gülperi'nin yeni bölümünün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanında neler olacağını araştırıyor. Gülperi'nin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

GÜLPERİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şeyma Kadir ve Gülperi'nin hayatlarını birleştirme planlarından artık emindir. Bunu engellemek ve onlara rahat vermemek için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

KADİR İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAMAYA KARARLI

Gülperi ve Kadir, Can'ın da arabanın içinde olduğunu anladıklarında dehşete düşerler. Kadir bu sefer işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Gülperi ise artık çocuklarını yeniden etrafında toplamak için çabalamaya başlar.

SEYİT GERÇEKLERİ ANLAMAYA BAŞLAYACAK MI?

Hasan annesi ve kardeşi için çok endişelenir ve o da bir yandan Eyüp'ün bu işle bir bağlantısı var mı diye araştırmaya başlar. Ancak yardımını istediği Seyit'in içinde bulunduğu tehlikeyi acı bir biçimde anlaması çok sürmeyecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.