Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 12.02.2019 23:33
  • Son Güncelleme: 12.02.2019 23:35

10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Zeynep ve Asiye karşı karşıya geliyor

Show TV'nin dikkat çeken dizisi 'nın 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Peki, Çarpışma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte dizinin yeni bölümüne ilişkin tüm detaylar...

Çarpışma 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Show TV ekranlarının dikkat çeken dizisi 'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. nin 10. bölüm fragmanı ile yaşanacak olaylar izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Çarpışma 10. bölüm 2. fragmanı ile neler olacak? İşte diziyle ilgili merak edilen tüm detaylar...

ÇARPIŞMA 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Kadir'in Zeynep'e romantik bir sürpriz yaptığının görüldüğü tanıtımda, bir grup Sarıyerspor taraftarını, bayrakları ile ansızın evin önünde gören Kadir de çok şaşırıyor. Meral; Kerem ile Cemre arasında çok büyük bir kriz yaratabilecek şeytani bir hamlede bulunurken, Selim'in Veli'ye 'Sen ölüme koşuyorsun!' sözleri dikkat çekiyor. Silahlı soyguna kalkışan Yakup ve Cemil ile onlara destek veren sürpriz bir isim, girdikleri evden çıkıp, tam yakayı kurtardık dedikleri anda karşılarında hiç ummadıkları birini buluyor! Veli'den habersiz Selim'in ofisine gelen Asiye ile Zeynep'in karşı karşıya geldikleri anlarda ise heyecan yükseliyor.

Veli'nin emri ile sevdiği kadını, Meltem'i öldüren Adem, Veli'ye çok öfkelidir ve her an patlayabilecek bir bomba kadar tehlikelidir. Kadir ve Kerem, yaralanan Meral'i hızla hastaneye yetiştirir. Meral'in ciddi bir yarası yoktur ve kısa sürede taburcu olur. Veli'nin emniyette ikinci bir muhbiri olduğunu anlayan Kadir, Haydar'dan diğer haini bulmak için izin ve yardım ister.

Veli, Cansız'dan, ona parasını teslim etmezse infaz edileceğine dair çok ciddi bir mesaj alır. İyice köşeye sıkışmıştır. Parayı bulmak için çok tehlikeli bir plan yapar ve Yakup ile Cemil'i de maşa olarak kullanır. Veli, Zeynep'e telefonla ulaşır ve ona Kadir hakkında, Kadir'in dahi bilmediği çok büyük bir bilgi verir. Devamını anlatmak için de Aylin'i de alıp, yanına gelmesini ister. Kerem ile Cemre'nin ilişkileri hız kazanır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.