Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 13.02.2019 01:24
  • Son Güncelleme: 13.02.2019 01:30

filminin oyuncuları kimler, konusu ne? Nerede çekildi?

filmi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, kimler, konusu ne? yle ilgili detaylar haberimizde.

Bir Küçük Eylül Meselesi filminin oyuncuları kimler?

filmi şimdilerde insanlar tarafından merak edilen filmler arasında yer almaya başladı. da merak ediliyor. Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in paylaştığı konusu da araştırılıyor. Romantik drama türündeki filmde bir kazanın ardından önceki aya ait hafızasını tamamen yitiren Eylül'ün başından geçenler anlatılıyor. İşte Bir Küçük Eylül Meselesi ile ilgili merak edilen detaylar...

BİR KÜÇÜK EYLÜL MESELESİ FİLMİ OYUNCULARI

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği filmin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmde Ceren Moray, Onur Tuna, Serra Keskin, Ege Aydan, Ebru Aykaç ve Merve Bulut, Hüseyin Pehlivan ve Cenk Kayhan gibi isimler de yer aldı.

BİR KÜÇÜK EYLÜL MESELESİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Bir Küçük Eylül Meselesi'nin ön hazırlıkları iki ay, çekim süreci ise tam bir yıl sürdü. Çekimlerinin çok büyük bir bölümü Bozcaada'da gerçekleşen film, Bozcaada panoramasını da hem yaz hem sonbahar çekimleriyle izleyiciye büyük bir titizlikle sundu. Bozcaada'yla özdeşleşmiş Rengigül Konukevi'nde çekilen sahneler ise izleyicilerin en beğendiği sahneler arasında yer aldı.

BİR KÜÇÜK EYLÜL MESELESİ KONUSU NE?

Her şeyin yolunda gittiği bir hayata sahip olan Eylül, talihsiz bir olay sonrasında yaşamının son bir ayını unutur. Çevresindeki herkes, tüm arkadaşları ve ailesi ona hiçbir sorun olmadığını söylemesine rağmen Eylül bir şeylerin yolunda gitmediğinden şüphelenir. Tamamen bilinçsizce, sadece içgüdülerini dinleyerek Bozcaada'ya gider ve orada tesadüf eseri hiç tanımadığı tuhaf bir adamla karşılaşır. Bu gizemli yabancı ise kendinden emin bir şekilde Eylül'e kendisini hatırlaması gerektiğini, aşık olduğu adam olduğunu söyler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.