Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 12.02.2019 22:24
  • Son Güncelleme: 12.02.2019 22:27

filminin konusu ne? oyuncuları kimler?

Bugün Star TV ekranlarında yayınlanan filminin oyuncuları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, ne? İşte ne dair tüm detaylar...

Alemde Bir Gece filminin oyuncuları kimler?

filmi beyaz perdenin ardından bu akşam Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Filmi izleyen izleyiciler nin oyuncularını ve konusunu merakla araştırıyor. Bu nedenle merak edilen soruların başında Alemde Bir Gece filmi oyuncuları kimler sorusu yer alıyor. Peki, Alemde Bir Gece filmi konusu ne? İşte Alemde Bir Gece filmine dair merak edilen detaylar...

ALEMDE BİR GECE FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Alemde Bir Gece adlı filmde Aydemir Akbaş, Beyti Engin, Bülent Alkış, Ceyda Olguner, Selin Deveci, Burcu Binici ve Ömer Gecü gibi ünlü isimler yer alıyor.

ALEMDE BİR GECE FİLMİNİN KONUSU NE?

Mutlu bir evliliği olan, etliye sütlüye karışmayan Ozan'ın eşi Elif birkaç gündür annesinin yanındadır, ertesi sabah dönecektir. Ozan evde tek başınayken çocukluk arkadaşı Tolga yanında bir kadın ve Fehmi'yle çıkagelir. Üniversitede okurken kanka oldukları büfeci Ati abilerini de peşine takmıştır.

Ozan, Tolga'yı evden kovalamaya çalışırken, üstüne bir de karşı komşusu emekli başçavuş çatlak Eşref gelir. Ozan evdekilerin bir an önce gitmelerini beklerken, salonda tek başına maç izleyen Fehmi, oynadığı yasadışı bahis kuponuyla büyük para kazanınca heyecandan ölür. Ozan, Tolga ve Ati, cesetten kurtulma umuduyla Çatlak Eşref'in peşinden giderlerken, kendilerini çok daha büyük bir belanın içinde bulacaklardır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.