Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 26.01.2019 10:11
  • Son Güncelleme: 26.01.2019 10:11

70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? . son bölüm özeti

69. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde, Süreyya ve Faruk'un tartışması dikkat çekti. Esma yıllar sonra aşkına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Annelerinin hasta olduğunu öğrenen Boranlar tekrar kenetleniyor. Peki, İstanbullu Gelin 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte özeti...

İstanbullu Gelin 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

'in gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı, günün en çok aranılanları arasında. 25 Ocak'ta yayınlanan 69. bölümüyle seyirci karşısına çıkan İstanbullu Gelin'in bu bölümünde, eski defterler açıldı. Süreyya'nın pişmanlık yaşadığı bölümde Fikret'i şok eden bir gelişme yaşandı. Bölümün final sahnesinde Fikret, İpek'i Okan Korkmaz ile samimi bir şekilde görüyor. Peki, İstanbullu Gelin 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte . son bölüm özeti...

İSTANBULLU GELİN 70. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Star TV'de seyirci karşısına çıkan İstanbullu Gelin'in 70. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki hafta başlarında yayınlanması bekleniyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Esma ve Garip başladıkları zorlu yeni dönemi el ele vererek hafifleteceklerine inanmak istemektedir. Faruk için baş edilmesi zor da olsa dengesini korumaya çalışmakta, Süreyya ile kendine güç toplamaktadır.

Süreyya sorumluluklarının bilincinde dik durmaya çalışırken Dilara ile hiç istemediği bir çatışmada bulur kendini. Fikret için ise her şey daha da karışmaya başlamıştır.

Bir yandan annesinin hastalığı, Garip'le konakta yaşama fikri diğer yanda İpek ile bir türlü oturtamadıkları evlilikleriyle sıkışmış hissetmekte her şeye yeniden başlamak istemektedir ancak bu düşündüğü gibi kolay değildir…

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.