Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 24.12.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.12.2018 11:29
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. yeni bölüm fragmanı: Buradan çıkış yok! son bölüm full izle

yayınlandı. 121. yeni bölümde Çakırbeyliler için zor anlar yaşanacak. Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da kıran kırana savaş devam ediyor. Mesut, Alparslan ve İlyas'ın işini bitirmek için tüm güçlerini kullanırken Hızır hiçbir tehdide boyun eğmeyecek. İşte EHO 121. yeni bölüm fragmanından ipuçları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde nefesler tutulacak. Atv'nin 4 sezondur devam eden dizisi EDHO 121. yeni bölüm fragmanında Hızır ile Mesut arasındaki savaş devam ediyor. Tuncay'ın ölümüyle İlyas'ın hayatına son verilmek istenecek. Hızır yeğeni Alparslan'ı ve kardeşi İlyas'ı kurtarabilecek mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanından ipuçları...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 121. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas'ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz'i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas'ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay'ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır.

Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas'ı dışarıda ise Alparslan'ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır'ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 120. SON BÖLÜMDE NELER OLDU? EDHO SON BÖLÜM FULL İZLE

Çakırbeylilerin gazabından kaçmayı başaramayan İzzet, hayatta kalmak için uzlaşmaya hazırdır. Arkasındaki büyük gücü çökertebilmek adına, bağlantılarından bahsetmesi için sorguya alınır; fakat İzzet'in söyledikleri aileyi birbirine düşürmeye çalışmaktan öteye gitmez. Bu sorgu Alparslan ile ilgili şüphelerin de artmasına neden olacaktır.

Yeğeninin kendisinden gizli birileriyle görüştüğünün farkında olan Hızır, bu konuyla ilgili Ünal Kaplan'ın ağzını yoklar. Cengiz'i gizli tanık olarak devreye sokan Tuncay da Alparslan'ın ilişki ağını çözmeye çok yaklaşmıştır. Gün geçtikçe köşeye sıkışan Alparslan'ın açık vereceği nokta ise Meltem ile olan ilişkisi olacaktır.

Sırların uzun süre gizli kalamadığı Çakırbeyli hanesinde de sular durulmaz. Enişte ve Cemre birlikteliğin açığa çıkmasıyla gerilen ev ahalisi, aldatılmanın cezasının biran önce verilmesini ister. Bu konuyla ilgili sorumluluk sahibi olan İlyas'ın ise tavrı nettir. Aldatanların da, bunu öğrenip saklayanların da gözünün yaşına bakılmaksızın hesabı görülecektir.