Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 30.11.2018 16:32
  • Son Güncelleme: 30.11.2018 16:32

haftanın birincisi kim oldu? 30 Kasım ?

Gelinim Mufakta yarışmasının hafta birincisi ve elenen ismi belli oldu. Bu hafta yapılan yarışmada gelinler yemeklerini sundu kaynanalar puanladı. Haftanın son gününde yapılan puanlama ile birlikte elenen ismi Fatih Ürek açıkladı. Peki, 30 Kasım haftanın birincisi kim oldu? ?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu?

haftanın birincisi ve elenen ismi açıklandı. Bölüm sonunda toplanan puanları açıklayan Fatih Ürek, yarışmaya veda eden ismi ve haftanın birincisini duyurdu. Öte yandan Gelinim Mutfakta'nın bu bölümünde Ziyafet Hanım ile Elif'in acı dolu hayatları herkesi gözyaşlarına boğdu. Pekki, ? kim oldu? İşte 30 Kasım Gelinm Mutfakta'ya veda eden isim...

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfaka 185. bölümüyle bugün ekranlara geldi. Bu bölümde, ennur-Elvan Biryol, İlhame-Hatice Cebiroğlu, Ziyafet-Elif Yeni ve Sevgül Kıroğlu-Cansu Şöhret çiftleri "Ev Yapımı Cup Cheesecake" için yarıştılar. Bölüm sonunda elenen isim ve haftanın birincisi belli oldu.

Buna göre, haftanın birincisi yani beş altın bileziğin sahibi toplamda en yüksek puanı alan İlhame-Hatice oldu.

GELİNİM MUTFAKTA KİM EENDİ?

Haftanın en düşük puanını alan 2 gelini Cansu ve Elvan oldu. En düşük puanı alan isim ise Elvan oldu. Gelin Elvan ve kayınvalide Şennur Hanım yarışmaya veda eden isim oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.