Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 30.11.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.11.2018 16:07
ABONE OL

9. yeni bölüm yeni fragman: Adnan’ın karşısına çıkan Zeynep, sorularına cevap alabilecek mi?

yeni bölüm yeni fragman yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi de on sekiz yıl sonra kızına kavuşan Alev, kızının bir dediğini iki etmiyor. Bu sırada gerçekleri öğrenen kızı tarafından istenmeyen Damla, Adnan'dan güç alacak. Ali Osman, Mert'in olanlardan haberi olmadığını fark edince Mert ve Zeynep'i birbirine kavuşturacak. Peki, Damla il Adnan'ın yakınlaştığını öğrenen Alev, bu durum karşısında ne yapacak? İşte Ağlama Anne 9. yeni bölüm fragmanından ipuçları...

Ağlama Anne yeni bölümde neler olacak? Atv'nin sevilen dizisi Ağlama Anne 9. yeni bölümüyle Pazar akşamı izleyicisiyle buluşacak. Annesi bildiği Damla'ya kırgın olan Zeynep, teyzesi sandığı ancak gerçekte öz annesi olan Alev'in yanında kalmayı tercih edecek. Bu tercih Damla'nın kendisini yalnız hissetmesine sebep olacak ancak Adnan Damla'yı yalnızlığıyla baş başa bırakmayacak. Bu sırada Adnan'ın karısı Özlem, boşanmamak için son kozunu oynamaya hazırlanacak. İşte Ağlama Anne 9. yeni bölümden ipuçları...

AĞLAMA ANNE 9. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Damla'ya kırgın olan Zeynep, Alev'i seçip onunla yaşamaya karar verir. Güveni kırılmış, yaralanmıştır… Tek isteği annesinin nerede olduğunu bilmemesidir. Bu karar Alev'i sevinç gözyaşlarına boğar. Kızına on sekiz yıllık hasretten sonra kavuşan Alev, Zeynep'in bir dediğini ikiletmez. Mert, Ali Osman'a Zeynep'i görebilmek için diklenir. Ali Osman, genç aşığın cesaretine şaşar ve ablasının Zeynep'e yaptıklarından habersiz olduğuna emin olup onları kavuşturur. Ali Osman artık Zeynep'in de kahramanıdır.

Özlem boşanmamak için son kozunu oynar; babasıyla bir Adnan'ın evine gidip kızını alır. İyi anne, iyi eş rolüne bürünen Özlem, Adnan dışında etrafındaki herkesi inandırmayı başarır. Gerçekleri öğrenen, kızı tarafından istenmeyen Damla, büyük bir yıkıma uğrar. Kendisini yapayalnız hisseden Damla, yanında yine Adnan'ı bulur; ondan güç alır. Mert, babasını bile karşısına alacak hamleyi yapıp rüştünü ispat eder ve Zeynep'in okula dönmesini sağlar. Damla ve Adnan'ın yakınlaştığını öğrenen Alev, geçmişin acısını çıkaracak mı? Adnan'ın karşısına dikilen Zeynep, sorularına cevap alabilecek mi? Ablası Özlem ve Zeynep arasında kalan Mert, Zeynep hakkındaki gerçeği öğrenince nasıl bir tavır alacak?

AĞLAMA ANNE 8. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? AĞLAMA ANNE SON BÖLÜM FULL İZLE

Alev, sonunda hayallerine kavuşup kızına sarılabilecek mi?

Özlem'in sevdiklerini kaybetme korkusuyla şuursuzca yaptıkları herkesin huzur ve düzenini bozar. Adnan, Özlem'e boşanma davası açmak için harekete geçer. Mert, ormanda Zeynep'in ayakkabısını bulunca deliye döner. Olan biteni Damla'ya anlatmaya karar verir ancak Ali Osman buna engel olur. Alev, Zeynep'e kavuşamadan kaybetmenin acısıyla, geçmişin zehrini babasına kusar. Hasan'ın kocamış yüreği Alev'in bıçak gibi sözlerine dayanamaz. Nerede olduğunu bile bilmeyen Zeynep eli kolu bağlı korkuyla beklerken, Çetin, Özlem'in oynadığı oyunu çözer ve krizi kendi namına fırsata çevirir. Alev'e, Zeynep'i bulacağının sözünü veren Ali Osman, Çetin'in isteklerini yerine getirecek mi? Zeynep kurtulursa! Damla'yla arası eskisi gibi olacak mı? Alev sonunda hayallerine kavuşup kızına sarılabilecek mi?