Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 29.11.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.11.2018 15:59
ABONE OL

'da bugün! 'in ölümüyle ilgili Kurumu'ndan rapor geldi mi?

'da bugün, minik Sedanur hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yürekleri sızlatan 'in ölümünün üzerinden 2 buçuk ay geçti. 'de kaybolan 9 yaşındaki , Müge Anlı ekibinin araştırmaları sonucunda polis ekipleri tarafından 'de dere yatağında ölü olarak bulundu. Mnik Sedanur'un ölümüyle ilgili 3 şüpheli gözaltına alınırken, gözler Kurumu'ndan gelecek raporu beklemeye başladı. Kars sakinleri minik Sedanur'un katil ya da katillerinin kim olduğunun ortaya çıkmasını istediklerini belirtirken Sedanur'un ailesi yetkililere Müge Anlı canlı yayınında seslendi. Sedanur'un annesinin anlattıkları ise birinci şüphelinin Ertan Bey olabileceği yönündeydi.  İşte 29 Kasım Müge Anlı canlı yayınında yaşanan Sedanur gelişmesi...

Müge Anlı'da Sedanur Güzel ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan ve cansız bedenine ulaşılan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in katilleri ile ilgili Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek rapor bekleniyor. Sedanur Güzel cinayetiyle ilgili Müge Anlı ve ekibinin araştırmaları sonucunda 3 kişi gözaltına alınmıştı. Olayla ilgili 3 zanlının tutukluluğu devam ederken Sedanur'un ailesi Müge Anlı'ya ilginç açıklamalarda bulundu. İşte 29 Kasım Müge Anlı'da yaşanan Sedanur Güzel son durum gelişmeleri...

SEDANUR GÜZEL'E NE OLDU?

Kağızman'a 30 kilometre uzaklıktaki 350 nüfuslu Paslı köyünde yaşayan Handan Abdullah Güzel çiftinin 3 çocuğundan en büyüğü olan Sedanur Güzel, 16 Eylül Pazar günü öğle saatlerinde kaybolmuştu. Sedanur Güzel'in cenazesi, Paslı köyü yakınlarında üzeri taşlarla örtülü vaziyette bulundu. Sedanur'un öldürüldüğü kesinleşirken otopsi raporu bekleniyor. İlk bulgular küçük kızın cinsel istismara uğradığı yönündeydi.

9 yaşındaki Sedanur, 16 Eylül'de kaybolmuştu. Müge Anlı ekibi ile polislerin ortak çalışmaları sonucunda 22 Eylül'de küçük kızın cansız bedenine ulaşılmıştı. Olayla ilgili ilgili Himmet Uç, Ertan Bozkurt ve bir kişi daha tutuklanmıştı. Sedanur Güzel'e ne olduğu ve kim tarafından öldürüldüğü netlik kazanması için Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek rapor bekleniyor. Minik Sedanur'un cansız bedenine ulaşalı 2 ay olmasına rağmen hala sonuçlanamayan rapor, aileyi ve Paslı Köy sakinlerini bir hayli germiş durumda. Bu sebepten hem ölen Sedanur'un ailesi hem de köy sakinleri 29 Kasım Müge Anlı canlı yayınında yetkililere çağrıda bulundu.

Müge Anlı'da bugün Sedanur'un annesi ilginç bir açıklamada bulundu. Annenin iddiasına göre tutuklulardan Ertan Bozkurt, Sedanur kaybolmadan 1 hafta önce başka bir küçük kızı kaçırmış ancak yağmur yağınca geri bırakmış. Sedanur'un annesi olayla ilgili 3 kişi içerisinden en çok Ertan'dan şüphelendiğini Müge Anlı canlı yayınında belirtti. Bunun dışında Sedanur Güzel'in babası da Ertan Bozkurt'un kardeşlerinin yurt dışına kaçma planı yaptıklarını belirtti.

SEDANUR'UN ÖLÜMÜNDEKİ ŞÜPHELİLER KİM?

Küçük Sedanur'un katili Himmet Uç mu?

Sedanur'un bulunması için ATV'deki programa katılan Himmet Uç, Müge Anlı'yı bile kuşkuya düşürmüştü. Dünkü yayında da anlattığı bir çok şey yalan çıkınca Himmet Uç için İstanbul Emniyeti düğmeye bastı. Himmet Uç yayından sonra kaldığı otelde gözaltına alındı. Sorguya götürülen Himmet Uç, 'Benim bu işle ilgim alakam yok, benim başka söyleyecek bir şeyim yok. Uzaktan yakından bu konuyla alakam yok. Suçsuz günahsızım ben' açıklamasında bulundu.

Sedanur'un katili Ertan Bozkurt mu?

Olayla ilgili olarak Ertan Bozkurt tutuklanmıştı. Ertan Bozkurt da Müge Anlı'nın programına çıkmış ve çelişkili ifadeleri ile kuşku yaratmıştı. Araştırmalar sonunda Ertan Bozkurt'un sahte kimlikle gezdiği ve cezaevi firarisi olduğu ortaya çıkmıştı. Cezaevinde tutuklu olan Ertan Bozkurt bir itirafta bulunmazken cep telefonundan porno videoları, Facebook hesabından da sapkın eğilimli cinsel paylaşımlar çıkmıştı. Ertan Bozkurt'un ifade alma işlemini tamamlanmasının ardından tutuklandı.

MİNİK SEDANUR EVDEN MEYVE TOPLAMAK İÇİN ÇIKMIŞTI

Kars'ın Kağızman ilçesine 30 kilometre uzaklıktaki 350 nüfuslu Paslı köyünde yaşayan Handan ve Abdullah Güzel çiftinin üç çocuğundan en büyüğü olan Sedanur, 16 Eylül Pazar günü öğle saatlerinde yabani meyve toplamak için çıktıktan sonra kayboldu. En son evlerinin önünde görülen Sedanur'dan haber alamayan aile, köylülerle birlikte kızlarını aramaya başladı, ancak sonuç alınamadı. Bunun üzerine aile jandarmaya haber verdi. Paslı Esin Çağdaş İlkokulu'nun 3'üncü sınıf öğrencisi Sedanur'un bulunması için ekipler seferber oldu. Komandolar, jandarma timleri, AFAD ve UMKE ekipleri, korucular ile köylüler arama çalışması başlattı. Aramalarda kadavra arama köpeği ve iz takip köpekleri de kullanıldı. Tüm evleri didik didik arayan ekipler son olarak Kars-Kağızman karayolu kenarındaki köye 4 kilometre uzaklıktaki sazlıkta arama çalışması başlatmış ve 22 Eylül'de cansız bedenine ulaşılmıştı.

takvim.com.tr