Bugünkü
Takvim

Kemal kovuldu!

Ziverbey'in uygulamak istediği saçma bir fikir yüzünden Hulusi Bey ile tartışıp işinden kovulan Kemal, bu durumu Cazibe'den gizler...

  • Televizyon
  • 24.09.2011
ABONE OL
Kemal kovuldu!
"" merakla beklenen yepyeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında. Cazibe eve katkıda bulunmak için Makbule'nin çalıştığı gazinoda vestiyerci olarak işe girmek ister ama Kemal ihtiyacımız yok diyerek izin vermez. İş yerinde Ziverbey'in uygulamak istediği saçma bir fikir yüzünden Hulusi Bey ile tartışıp işinden kovulan Kemal, bu durumu Cazibe'den gizlemeye çalışır. Mıçı Ağa ve Nazar, Barış'ın anne babasıyla tanışmak için ısrar edince Barış, Cazibe ve Kemal'den anne babası kılığına girip durumu kurtarmalarını ister. Simge ise zumba aburijin dansı yaparak selülite karşı savaş açar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.