Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 18.06.2019 19:01
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.06.2019 22:03
ABONE OL

Instagram hatası ne zaman düzelecek? Instagram akış yenilenemedi hatası nedir?

Sosyal medya platformu Instagram'da çeşitli erişim problemleri yaşanmaya başladı. Kullanıcıların önemli bir kısmı uygulamada "Akış yenilenemedi" problemiyle karşı karşıya kalıyor. Şimdi Instagram kullanıcıları "Instagram hatası ne zaman düzelecek?" sorusuna yanıt arıyor.

Instagram hatası ne zaman düzelecek?

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram'da kullanıcılar şu saatlerde "Akış yenilenemedi" hatasıyla karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle birçok kullanıcı "Instagram hatası ne zaman düzelecek?" ve "Instagram akış yenilenemedi hatası nedir?" sorularına yanıt arıyor.

INSTAGRAM HATASI NE ZAMAN DÜZELECEK?

Instagram'ın problemine ilişkin henüz yetkililerden bir açıklama yapılmadı. Ancak saat 19.05 itibariyle kullanıcıların önemli bir kısmı Instagram'a problemsiz girebiliyor.

INSTAGRAM NEDEN AÇILMIYOR?

Bazı kullanıcılar Instagram'da çeşitli erişim sorunları yaşamaya başladı. Problem dünyanın birçok bölgesinde yaşanıyor. Şimdi Instagram yetkililerinden konuya ilişkin açıklama bekleniyor.

INSTAGRAM HAKKINDA

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010'da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram'ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır.