Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 18.06.2019 19:01
  • Son Güncelleme: 18.06.2019 22:03

Instagram hatası ne zaman düzelecek? Instagram akış yenilenemedi hatası nedir?

Sosyal medya platformu Instagram'da çeşitli erişim problemleri yaşanmaya başladı. Kullanıcıların önemli bir kısmı uygulamada "Akış yenilenemedi" problemiyle karşı karşıya kalıyor. Şimdi Instagram kullanıcıları "Instagram hatası ne zaman düzelecek?" sorusuna yanıt arıyor.

Instagram hatası ne zaman düzelecek?

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram'da kullanıcılar şu saatlerde "Akış yenilenemedi" hatasıyla karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle birçok kullanıcı "Instagram hatası ne zaman düzelecek?" ve "Instagram akış yenilenemedi hatası nedir?" sorularına yanıt arıyor.

INSTAGRAM HATASI NE ZAMAN DÜZELECEK?

Instagram'ın problemine ilişkin henüz yetkililerden bir açıklama yapılmadı. Ancak saat 19.05 itibariyle kullanıcıların önemli bir kısmı Instagram'a problemsiz girebiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.