Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 04.04.2019 10:24
  • Son Güncelleme: 05.04.2019 10:44

ne kadar? Dünyanın en iyi Android cep telefonları hangileri?

AnTuTu, telefon ve tabletlerin RAM hızını, kullanıcı deneyimini, 3D ve 2D grafik performansını ve depolama alanı gibi farklı kategorilerde detaylı analiz yapıyor, performanslarını ölçen ve dünyada kabul gören bir test platformu... Dünyanın en iyi Android cep telefonları hangileri? Android ne kadar?

Telefon pazarının büyük bir kısmını elinde bulunduran Android işletim sistemi telefonların içlerinde öyle modeller var ki hızı ve gücüyle bilgisayarla yarışıyor, fiyatıyla şaşkına çeviriyor. İşte hızı ve fiyatları ile kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören o telefonlar... Peki Android telefon fiyatları ne kadar? İşte tüm detaylar haberimizde

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.